reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamusie 2017

Katherinka dlatego wlasnie prolaktyne kazali mi zbadać ja juz nawet jak sie starałam jeszcze o córkę przez lata to kazali mi zbadać i na szczęście wysoka nie była a mówili ze najwyżej karmić nie będę i to sie sprawdziło. Nie wiem czy taka moja uroda czy co i dlaczego to tak wyglada, ale u nas w rodzinie sie to ciągnie tak jak mowilam od babci przez mamę siostrę i mnie
 
reklama
Leos jest już z nami :) po kilku godzinach skurczy i średniego ktg przebili pęcherz plodowy i okazało się ze wody zielone. Tętno zaczęło spadać więc decyzja o szybkim cc. Najważniejsze ze już po wszystkim i Leos cały i zdrowy...

Jola-'gratuluję bo jeszcze nie zdazylam
Kochana gratuluje!

Ja jutro idę do szpitala
Trzymajcie kciuki!
 
A no to u mnie w szpitalu wskazanie na cesarke to jest. Na SR opowiadali pare przypadków ze dopiero w sZpitalu zauważyli na usg przed porodem.tzn raz chyba nie ale od 2razy juz

f2w3d5qp85p79npu.png
 
Dzień dobry :*

magdaryska gratulacje :*

My dalej w dwupaku. Wczoraj się narobiłam, jak głupia, a dzisiaj chodzić nie mogę... W poniedziałek miałam wizytę i szyjka dalej twarda :( także porodu nic nie zwiastuje. Malutka dobrze, w piątek jedziemy na ktg i zobaczymy czy coś się rysuje ze skurczami ;) już straciłam nadzieję :p
 
Paulyna to czekanie meczy co ?? Ja tez codziennie sie budzę i myśle ze to mogłoby byc juz ;)
U mnie 1,5 cm rozwarcia a dr obstawia ze w tym tyg nie urodzę. Maz sie śmieje i mowi ciesz sie i tydzien dluzszy macierzyński ;)
 
Paulyna to czekanie meczy co ?? Ja tez codziennie sie budzę i myśle ze to mogłoby byc juz ;)
U mnie 1,5 cm rozwarcia a dr obstawia ze w tym tyg nie urodzę. Maz sie śmieje i mowi ciesz sie i tydzien dluzszy macierzyński ;)
ja jestem już mega zniecierpliwiona... a jeszcze, jak znajome z podobnym terminem już urodziły to mega zazdroszczę! :D no, ale może weźmie z zaskoczenia...

Ja tez się nie mogłam doczekać, a jak dostalam skurczy to krzyczalam, żeby tam sobie jeszcze posiedzial :D
hehe mnie już męczy ten brzuch i poruszanie z nim... pewnie też podobnie zareaguje, ale odetchnę, jak będzie po wszystkim :D
 
reklama
Leos jest już z nami :) po kilku godzinach skurczy i średniego ktg przebili pęcherz plodowy i okazało się ze wody zielone. Tętno zaczęło spadać więc decyzja o szybkim cc. Najważniejsze ze już po wszystkim i Leos cały i zdrowy...

Jola-'gratuluję bo jeszcze nie zdazylam
Gratulacje!

Napisane na F3111 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry