reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcowe mamusie 2017

reklama
No to już bezpiecznie niby ja mam jutro 38 i chce wytrzymać do czwartku na spokojnie. A czemu ona twierdzi, ze nie urodzisz?
 
Iskierka ja mam 38+2 dzisiaj :) dziecko mnie nie oszczędza a jednak dr wczoraj stwierdził troche na wyrost jak sam powiedział 1,5 cm a kurde codziennie duzo po schodach chodzę bo mam mieszkanie dwupoziomowe. I dupa. Piłki nie mam tylko taka córki z uszami ;)
Ja bym chciała 21.03 urodzić bo mam urodziny ;) ale chcieć to ja sobie moge ;)
 
Ja też liczyłam na 21. Brat urodzony tego dnia i rok temu synek najlepszego kolegi mojego męża wiec data byłaby dosyć fajna. U mnie wszystko jeszcze zamknięte. W piątek będę miała badanie to się czegoś dowiem. 20 też mam kolejne więc może będzie jakas decyzja.

Agnieszkaala gratulacje!
 
Iskierka ja mam 38+2 dzisiaj :) dziecko mnie nie oszczędza a jednak dr wczoraj stwierdził troche na wyrost jak sam powiedział 1,5 cm a kurde codziennie duzo po schodach chodzę bo mam mieszkanie dwupoziomowe. I dupa. Piłki nie mam tylko taka córki z uszami ;)
Ja bym chciała 21.03 urodzić bo mam urodziny ;) ale chcieć to ja sobie moge ;)
Ja tez chcialabym urodzic 21 ;) nie chce wczesniej bo cos sobie ubzduralam ze znakami zodiaku :D chociaz w to nie wierze.. moj maz patrzy na mnie jak na idiotke. Znaki zodiaku, serioooo?! Zglupialas. Mam dwie zodiakalne ryby w rodzinie z marca i ich nie lubie ;)
 
reklama
Do góry