reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamusie 2017

Dziewczyny czy standardem jest robienie usg przed porodem ? Ja z córka nie miałam a przecież tak sobie myśle od ostatniej wizyty minęło 2 tyg na poród mi sie nie zanosi co jesli sie mały owinął ? :O
 
reklama
U mnie robia w szpitalu na przyjęciu o ile jest na to czas i nie wystaje juz cos[emoji23]a do gina chodze co tydz teraz i tez robi sprawdza wody itd. Zawsze na następną wizyte moge nie zdarzyć.

A cc kazdy przechodzi inaczej i sn tez. Zreszta kazda ciaza sie moze roznic u jedenj kobiety a co dopiero u kogoś innegi. Głupie przebijanie ucha jednej bd sie goic wieki i ropiec np a u innej nic. Na zebrach podobno tatuaze bola bo po kosciach jada itp a ja nic nie czulam wiedzualam ze robi ale nic mnie nie bolało za to jak robik dookola kotki to mialam miejsce w którym strasznie gilgalo a w innym bolalo jak nie wiem co

f2w3d5qp85p79npu.png
 
Magdaryska będzie dobrze !! :-*

Dzięki wszystkim za gratki :-* :-* :-* <3

Mój poród: odkąd mnie przyjęli zapisy ktg były kiepskie. Na usg stwierdzili że z wodami nie jest najgorzej. W niedzielę leżałam pod zapisem do 23 ...ciągle cos nie tak. Powtorka usg u innego lekarza - wód dramatycznie mało lozysko tez do dupy. Więc próba oxy do 2 w nocy. Skurcze słabe.
O 6 znow indukcja. Tym razem skurcze poszły ale zapis znowu brzydki. Modlilam się żeby juz rozwiązać tę ciążę i żeby z Malutka było wszystko dobrze. Na szczęście moja gin poruszyla niebo i ziemię i zrobiono mi cc. Okazalo się że Mała była owiniętą pepowina na 2 razy wokol szyi i 2 razy wokół barkow.

Takze jestem szczęśliwa :-) niestety rana po cc boli cholernie. Po ilu dniach moglyscie w miarę normalnie funkcjonować?
Boli gorzej niż moje skurcze przy porodzie :'(
A dostajesz przeciwbólowe? Popros o paracetamol. U mnie od poczatku ból był do zniesienia ale cały tydzień bralam paracetamol a po tygodniu jak mi szwy zdjęli to już zupełnie nie czułam ranki, tylko przy wstawianiu jeszcze trochę uważam.
 
reklama
Ja tez właśnie mam tydzień wcześniej wyznaczony termin cc. Ale dobrze wspominasz?
Jak patrzyłam jak kobiety się męczyły przy porodzie sn to dziekowalam za cc. Szybko dochodziłam do siebie. Wstawiłam po 4 godz ( ja miałam znieczulenie ogólne). Następnego dnia już nie bralam praktycznie środków przeciwbólowych. Najgorzej wspominam zakładanie cewnika i tego teraz panicznie się boję. I bol mieśni jak schodziło znieczulenie.
 
Do góry