reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcowe mamusie 2017

Katherinka dlatego wlasnie prolaktyne kazali mi zbadać ja juz nawet jak sie starałam jeszcze o córkę przez lata to kazali mi zbadać i na szczęście wysoka nie była a mówili ze najwyżej karmić nie będę i to sie sprawdziło. Nie wiem czy taka moja uroda czy co i dlaczego to tak wyglada, ale u nas w rodzinie sie to ciągnie tak jak mowilam od babci przez mamę siostrę i mnie
 
reklama
Leos jest już z nami :) po kilku godzinach skurczy i średniego ktg przebili pęcherz plodowy i okazało się ze wody zielone. Tętno zaczęło spadać więc decyzja o szybkim cc. Najważniejsze ze już po wszystkim i Leos cały i zdrowy...

Jola-'gratuluję bo jeszcze nie zdazylam
Kochana gratuluje!

Ja jutro idę do szpitala
Trzymajcie kciuki!
 
A no to u mnie w szpitalu wskazanie na cesarke to jest. Na SR opowiadali pare przypadków ze dopiero w sZpitalu zauważyli na usg przed porodem.tzn raz chyba nie ale od 2razy juz

f2w3d5qp85p79npu.png
 
Dzień dobry :*

magdaryska gratulacje :*

My dalej w dwupaku. Wczoraj się narobiłam, jak głupia, a dzisiaj chodzić nie mogę... W poniedziałek miałam wizytę i szyjka dalej twarda :( także porodu nic nie zwiastuje. Malutka dobrze, w piątek jedziemy na ktg i zobaczymy czy coś się rysuje ze skurczami ;) już straciłam nadzieję :p
 
Paulyna to czekanie meczy co ?? Ja tez codziennie sie budzę i myśle ze to mogłoby byc juz ;)
U mnie 1,5 cm rozwarcia a dr obstawia ze w tym tyg nie urodzę. Maz sie śmieje i mowi ciesz sie i tydzien dluzszy macierzyński ;)
 
Paulyna to czekanie meczy co ?? Ja tez codziennie sie budzę i myśle ze to mogłoby byc juz ;)
U mnie 1,5 cm rozwarcia a dr obstawia ze w tym tyg nie urodzę. Maz sie śmieje i mowi ciesz sie i tydzien dluzszy macierzyński ;)
ja jestem już mega zniecierpliwiona... a jeszcze, jak znajome z podobnym terminem już urodziły to mega zazdroszczę! :D no, ale może weźmie z zaskoczenia...

Ja tez się nie mogłam doczekać, a jak dostalam skurczy to krzyczalam, żeby tam sobie jeszcze posiedzial :D
hehe mnie już męczy ten brzuch i poruszanie z nim... pewnie też podobnie zareaguje, ale odetchnę, jak będzie po wszystkim :D
 
reklama
Leos jest już z nami :) po kilku godzinach skurczy i średniego ktg przebili pęcherz plodowy i okazało się ze wody zielone. Tętno zaczęło spadać więc decyzja o szybkim cc. Najważniejsze ze już po wszystkim i Leos cały i zdrowy...

Jola-'gratuluję bo jeszcze nie zdazylam
Gratulacje!

Napisane na F3111 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry