reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcowe mamusie 2017

Ja dziś sobie trochę pospalam, bo filmy w nocy oglądałam, a jak spojrzałam na zegarek to sie okazało ze jest 4 wiec poszłam spać...u mnie narazie skurcze przeszły jedynie mam napieranie i to tez jak siku robię...ale sadze ze dziś wyprasuje i posprzatam to coś sie bardziej ruszy...maz do mnie z pretensjami ze jakbyśmy zaczęli seks w niedziele to mały juz by był z nami, a nie jak akurat sie dużo pracy zaczyna i weekend...ja nie wiem po co on te pretensje ma...przecież ja tez muszę być wypoczęta i mieć sile na poród...nawet sama lekarka mi mówiła żebym sile zostawiła na poród a nie na spacery i sprzątanie...dlatego sobie dziś na spokojnie wyprasuje odkurze, potem prysznic i okno umyje, może coś wtedy sie ruszy jeszcze, a jak nie to spacer sobie zrobię..
 
reklama
Nie neguje chusty sama bym wybrała. [emoji108]
Motanie jak chcesz dać mężowi a jest duża różnica wzrostu musisz wtedy przewiazac. Przy nosidle puszczasz szelki jak w plecaku[emoji12]
Też zakupie chuste jak się okaże że przydałoby się nosić dzidzi na codzien wiadomo.. wtedy na pewno zacznę chusty używać a nie nosidełka bo zdrowiej i więcej na plus niż nosidelko . [emoji108]

Ania no to chcesz być wypoczeta i mieć siłę na porod i czy chcesz to wszystko robić bo tak napisalas to ze nie ogarniam? [emoji12]

Ja odpuszczam metody jednak przyjdzie do rodzenia to urodze . Najwyżej po terminie (a tak bardzo nie chce [emoji22][emoji22][emoji22]) no trudno [emoji12]

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja po wizycie. Maly 3,500kg wszystko z nim ok. Szyjka minimalnie skrócona jeszcze nie rodze No ale powiedział ze w każdej chwili mogę tak na prawde. I jak kilka dni po terminie nie urodze to skieruje mnie na wywołanie bo na urlop idzie ale mam nadzieje ze szybciej wyjdzie.
 
Ja po wizycie. Maly 3,500kg wszystko z nim ok. Szyjka minimalnie skrócona jeszcze nie rodze No ale powiedział ze w każdej chwili mogę tak na prawde. I jak kilka dni po terminie nie urodze to skieruje mnie na wywołanie bo na urlop idzie ale mam nadzieje ze szybciej wyjdzie.
Super, duży chłopak :) Ja pewnie będę zaraz po Tobie. Szyjka u mnie tez ponoć ciut skrócona ale trzyma. Dzisiaj mnie tak dziwnie brzuch boli okresowo.
 
U Nas jakieś 12 cm różnicy we wzroście wiec chyba nie było by trzeba przewiazywac. Jakbyście miały jakieś fajne oferty z chustami to podrzucajcie bo będę szukała:)

Mama90 no spory:)

Oby u wszystkich samo ruszyło bez wywoływania jednak. Będę trzymała kciuki :)
 
U mnie wczoraj pojawił się śluz zabarwiony brązowa krwią plus skurcze.
Dzwoniłam do lekarza, mówił, że możliwe, że rozwarcie się robi i mam się obserwować i do końca tygodnia oszczędzać. Mam nadzieję, że córcia posiedzi jeszcze w brzuszku

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
O ja bym chciała żeby u mnie juz tez coś ruszyło... wywoływanie nie bardzo mi sie widzi.
Jakis gorszy dzien mam przez to niewyspanie. Mam wrazenie ze do konca zycia juz w tej ciazy bede
 
Do góry