reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamusie 2017

Moje wrazenia z porodu:
- skurcze 1 fazy to rzeczywiscie bardzo silne bole jak miesiaczkowe /lub ledzwiowe tez w rytmach
- skurcze 2 fazy to nic innego jak to samo uczucie jak bola Cie jelita i masz takie skurcze gdy biegasz z biegunka tylko te sa silniejsze
- przy wypieraniu dziecka w ogole nie czulam jakbym robila to pochwa a bardziej "dupka" powaznie....
- naciecie krocza troszke czuc ale to pikus w porownaniu ze skurczami potem boli i jest opuchniete a by w wc zeobic kupke lepiej miec czopki glicerynowe ;)
 
reklama
Czesc dziewczyny :) nie nadrobie stron ale wpadlam sie przywitac w trakcie karmienia nocnego ;)
Mam obsrupane sutki - podobno to przejdzie. I zaczyna sie nawal mleka/siary boli cycek pod pacha - wlasnie testuje pozycje spod pachy moze pomoze...

Nadal wygladam jak zombi po tych 5 nieprzespanych nocach ale maz duuuuuzo pomaga jest najkochanszy :)

Dzis pierwsza noc w domu wkoncu budzi mnie tylko 1 dziecko a nie 5 :szok:

Tez mam brzuszek nie podoba mi sie jest miekki.... a za kazdym razem jak karmie czuje skurcze macicy obkurcza sie moze brzuszek szybko zniknie? ;)
U nas 4 doba idzie i jeśli chodzi o sutki to dzielą mnie godziny od jednoczesnego karmienia i płaczu, niesamowity ból ;(
Druga nocka w domu wygląda juz lepiej bo pierwsza i mnie i męża trochę Załamała, synek uwielbia spać przy cycku.
 
A mi sie śniło dziś ze urodziłam i karmiłam małego piersia i strasznie mnie to bolało, nie czytałam forum do spania :p

Moj sie wieczorem tak wierci, szczególnie głowa ze mam wrażenie ze chce wyjść. Skurczy nie mam ale boli to az podskakuje jak sie tak cisnie na krocze i ciezko mi zasnąć...

Dzis mam wizyte na 12 :D zobaczymy co sie tam dzieje.
 
Dzień dobry :)

Zazdroszczę już tym co po porodzie <3

U mnie ciężka noc... męczyły mnie mdłości 3 dzień i uczucie, jak na dwójkę :( do tego migrena dzień drugi... ech, ta końcówka w ogóle łaskawa dla mnie nie jest. Zjadłam już śniadanie, piję herbatkę i liczę, że może jakoś się polepszy...
 
Druga nocka w domu wygląda juz lepiej bo pierwsza i mnie i męża trochę Załamała, synek uwielbia spać przy cycku.
Próbowałaś karmienia na leżąco? U nas było tak najwygodniej na początek przystawic maluszka. A w nocy jest to idealne rozwiązanie, bo można też równocześnie drzemać ;)
 
Mi też się co noc poród sni. A czy Wy wiecie, że ta szczepionka co szczepią na wzwB w szpitalach jest to koreańska szczepionka gdzie w większości krajów jest już dawno wycofana? Jest płatna alternatywa.
Kleinekatia jak bolą Cię brodawki to bepanthen a jak całe piersi to może to nawał? Zimne liście kapusty przykładaj.
Mama_90 Mi też mała tak napięra na krocze jakby miała zaraz wyjść ale to tylko złudne wrażenie. Powodzenia na wizycie.
Babymamusia oj są matki pijace i palące w ciąży. A najgorsza jest obojętność ludzka. Moja kuzynka paliła w dwóch ciazach, z papierosem w ustach nachylala się nad dziećmi. Jak jej zwróciłam uwagę to wielki foch bo przecież nikt wcześniej nic jej nie mówił a lekarz powiedział, że lepsze palenie niż gwałtowne odstawienie a pozatym przecież pali pod klatką a ludzie nic nie mówią. Chore poprostu.
Paulyna oj to rzeczywiście masz nieciekawie. Oby reszta dnia była lepsza.
 
Hej hej:) co do palenia ja jestem przeciwniczka chociaż mój mąż pali:/
Nie wiem jak Ci Babymamusia mogą pachnieć :D nienawidzę tego smrodu.
A w ciąży to już tego kompletnie nie rozumiem, ale uwagi bym nie zwróciła.

Mama powodzenia na wizycie daj znac po.
 
Dzień dobry. [emoji1]
jejku.. ja mam tak wrażliwe cycki że jakiekolwiek dotknięcie! ustami jest okropne dla mnie. [emoji57] nie wiem jak ja to wytrzymam..
Tak tak i ta kapusta na cycuszki podobno działa najlepiej [emoji108]
Jeżeli czujecie potrzebę zostswienia "w spokoju" cycuszka to możecie kupić z avent takie gumowe nakładki... ale ostrzegam że moja siorka przez to że za dużo ich używała to straciła pokarm.. podobno one są w sytuacji awaryjnej a nie do codziennego użytkowania. Nie wiem jaki to ma wpływ na ssanie dziecka i laktacje ale jak już coś to użyć tego jak już piers naprawdę potrzebuje odpoczynku i bardzo boli. Na pewno znajdziecie jakieś opinie jak zapytanie wujka Google. [emoji6]

U mnie dalej to samo.. skurcze wieczorem nie do wytrzymania.. ale przy staniu bardziej niż przy lezeniu.. dziś 4dzien jak je mam.. [emoji57] dzisiaj planuje moja piłkę używać. I nie wiem czy się zmusić do bycia w pozycji gdzie mam te skurcze czy ich unikać.. wiem że to nie porodowe bo tamtych nie da się zatrzymać.. ale sama nie wiem hmm ?

Miłego dnia [emoji1][emoji1]

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dzień dobry. [emoji1]
jejku.. ja mam tak wrażliwe cycki że jakiekolwiek dotknięcie! ustami jest okropne dla mnie. [emoji57] nie wiem jak ja to wytrzymam..
Tak tak i ta kapusta na cycuszki podobno działa najlepiej [emoji108]
Jeżeli czujecie potrzebę zostswienia "w spokoju" cycuszka to możecie kupić z avent takie gumowe nakładki... ale ostrzegam że moja siorka przez to że za dużo ich używała to straciła pokarm.. podobno one są w sytuacji awaryjnej a nie do codziennego użytkowania. Nie wiem jaki to ma wpływ na ssanie dziecka i laktacje ale jak już coś to użyć tego jak już piers naprawdę potrzebuje odpoczynku i bardzo boli. Na pewno znajdziecie jakieś opinie jak zapytanie wujka Google. [emoji6]

U mnie dalej to samo.. skurcze wieczorem nie do wytrzymania.. ale przy staniu bardziej niż przy lezeniu.. dziś 4dzien jak je mam.. [emoji57] dzisiaj planuje moja piłkę używać. I nie wiem czy się zmusić do bycia w pozycji gdzie mam te skurcze czy ich unikać.. wiem że to nie porodowe bo tamtych nie da się zatrzymać.. ale sama nie wiem hmm ?

Miłego dnia [emoji1][emoji1]

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
Uzywalam tych nakladek na samym poczatku i sie sprawdzaly. Potrzeba co prawda troche czasu zeby to ogarnac, szczegolnie jak jest duzo pokarmu, ale ogolnie pomagaly i bolalo mniej. Z tego co pamietam dostepne sa rozne rozmiary :)
 
Do góry