reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamusie 2017

reklama
Mi gin powiedzial ze moze mam jakies zrosty kolo tego jajnika i to boki.tak samo podobno miga bolec zrosty po cesare jak dziecko dotyka. Kazal spr nerki ale ze nic nie wyszlo tzn ze to pewnie to.kij wie.

Mi usg i ostatni dzien miesiaczki co do dnia sie zgadza.

Moje dziecko u brzuch to jest tak wysoko ze ja siedzieć nie mige.mega wbija sie w zebra.

Moj to sie nie przejmuje teraz jak bedzie tyljo na jakiego człowieka wyrosnie i czy dobrze wychowamy.

Moj pracuje autem jakos do10minut jak wszyscy wracaja z pracy a tak to 5minutek i bedzie. To ja musze jechac zlozyc prace ponad 100km i chyba w pt jade.tzn mam nadzieje ze sie uda wtedy. A jade z kolezanka ktora tez musi złożyć jak cos.

Baby tak moje 1dziecie.

Ja mam pile:)rozowa:)na SR polecali zakup to kupiłam:)bd sie bujac.zreszta jak znajomi przychodza ro nas do to dobrze juz mi sie nan niej siedzi.

Mamysie ktore maja juz dzieci.jak szczepicie?co juz dzieci dostaly?

Jolka no niestety niektore tak maja...
Ja znam dziewczyne mlodsza odemnie i juz 3ciaza(kazda z innym)i wiecznie szlugi i alko. Moja kol tez palila i jeszcze maz jej odpalal szlu i z bia sb palil....
Mi gib powiedzial ostatnio ze lozysko piekne i widac ze nie pale ani nie przebywam z palaczami.
A ona tłumaczy dlaczego nie rzucila?


f2w3d5qppdk8cfc5.png
 
Mi dziewczyny brzuch nie opadł do konca i nadal jest jakbym w ciazy byla :p a szczepilam jak narazie w szpitalu na gruźlicę i żółtaczkę, a dalej jeszcze sama nie wiem na co pójdę.
 
Mi gin powiedzial ze moze mam jakies zrosty kolo tego jajnika i to boki.tak samo podobno miga bolec zrosty po cesare jak dziecko dotyka. Kazal spr nerki ale ze nic nie wyszlo tzn ze to pewnie to.kij wie.

Mi usg i ostatni dzien miesiaczki co do dnia sie zgadza.

Moje dziecko u brzuch to jest tak wysoko ze ja siedzieć nie mige.mega wbija sie w zebra.

Moj to sie nie przejmuje teraz jak bedzie tyljo na jakiego człowieka wyrosnie i czy dobrze wychowamy.

Moj pracuje autem jakos do10minut jak wszyscy wracaja z pracy a tak to 5minutek i bedzie. To ja musze jechac zlozyc prace ponad 100km i chyba w pt jade.tzn mam nadzieje ze sie uda wtedy. A jade z kolezanka ktora tez musi złożyć jak cos.

Baby tak moje 1dziecie.

Ja mam pile:)rozowa:)na SR polecali zakup to kupiłam:)bd sie bujac.zreszta jak znajomi przychodza ro nas do to dobrze juz mi sie nan niej siedzi.

Mamysie ktore maja juz dzieci.jak szczepicie?co juz dzieci dostaly?

Jolka no niestety niektore tak maja...
Ja znam dziewczyne mlodsza odemnie i juz 3ciaza(kazda z innym)i wiecznie szlugi i alko. Moja kol tez palila i jeszcze maz jej odpalal szlu i z bia sb palil....
Mi gib powiedzial ostatnio ze lozysko piekne i widac ze nie pale ani nie przebywam z palaczami.
A ona tłumaczy dlaczego nie rzucila?


f2w3d5qppdk8cfc5.png


Taaa...że jak próbowała rzucić to paliła jeszcze więcej :/
 
Tak dziś zmęczona byłam, ze jak sie położyłam ok 14 tak spałam 4 godz i narazie zero skurczy jedyne plecy bola...ale wydaje mi sie ze to kwestia dwóch dni i mały będzie juz z nami...także mam nadzieje ze przez te jego ruszanie główka i rozpychanie sie ta szyjka sie trochę ruszy, bo czop do końca mi nie odpadł...ale miejmy nadzieje ze to juz wkrótce..
 
Ja jestem dobrym przykładem że da się rzucić.. chociaż byłam palaczem jak ta lala.. zaczęłam bardzo wcześnie palić że aż wstyd się przyznać ile lat miałam i jak długo paliłam.[emoji57][emoji57][emoji57]
3 miesiące przed zajściem w ciążę przerzucilam się na elektryka.. i z niego samo mnie odrzucilo do tej pory mi śmierdza chemikalia z niego.. ale papierosy do tej pory mi pachnal.. autentycznie.. [emoji17][emoji23]
Zapalilam kilka razy na początku z 3 papierosy.. w 5 miesiącu spróbowałam i mi nie smakowało ble.. później znowu ble.. znowu wywaliłam. Wiem że to źle.. ale dla mnie to mega sukces tak czy siak. [emoji123][emoji123][emoji123]

Nie rozumiem tego tylko dlaczego chociaż ktoś się chociaz nie stara.. ja rozumiem ze jest ciezko i to palenie siedzi w glowie i czasem nas łamie. To jak z jedzeniem slodyczy niby wiemy ze dupa urosnie a i tak jedno nie zasszkodzi.. ale chcesz sobie palić to pal sama ale jak się jest w ciąży to już ciężko samej. [emoji57]


Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wybrałam się do tego college bo sobie myślę że aaa.. Co będę dupe kisic w domu najwyżej zadzwonię po pogotowie i urodze gdzie indziej [emoji23] na koniec świata nie jadę jakoś to będzie. Na razie spoko. [emoji108] mam skurcze ale nic się nie dzieje [emoji16][emoji16][emoji16]

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mi dziewczyny brzuch nie opadł do konca i nadal jest jakbym w ciazy byla :p a szczepilam jak narazie w szpitalu na gruźlicę i żółtaczkę, a dalej jeszcze sama nie wiem na co pójdę.
Choć już nam leci trzeci tydzień od porodu, to brzuszek, mimo, że systematycznie się kurczy, nadal jest widoczny ;)
Mąż się śmieje, że drugą ciążę zaczęłam.:D

A ze szczepieniami dokładnie tak samo.
 
reklama
Czesc dziewczyny :) nie nadrobie stron ale wpadlam sie przywitac w trakcie karmienia nocnego ;)
Mam obsrupane sutki - podobno to przejdzie. I zaczyna sie nawal mleka/siary boli cycek pod pacha - wlasnie testuje pozycje spod pachy moze pomoze...

Nadal wygladam jak zombi po tych 5 nieprzespanych nocach ale maz duuuuuzo pomaga jest najkochanszy :)

Dzis pierwsza noc w domu wkoncu budzi mnie tylko 1 dziecko a nie 5 :szok:

Tez mam brzuszek nie podoba mi sie jest miekki.... a za kazdym razem jak karmie czuje skurcze macicy obkurcza sie moze brzuszek szybko zniknie? ;)
 
Do góry