reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamusie 2017

To powiem Wam ze ja jestem w szoku, bo co prawda nie klienci ale ekspedientki w każdym sklepie proszą mnie bez kolejki szczególnie pomocne to było przed świętami. W hm Pani powiedziała ze w ich sklepie bez kolejki mam podchodzić, w lidlu otworzyli dla mnie kasę, w Rosmanie i superharpie bez kolejki prosili a w Piotrze i Pawle Pani przepraszała ze mnie nie zauważyła i tez prosiła podchodzić bez kolejki.
 
reklama
To Justynka masz szczęście na dobrych ludzi. Albo w jakimś dobrym mieście mieszkasz. Mnie nikt nigdzie nie przepuścił. Nic z tych rzeczy.
 
My juz po usg...chyba nie jest najlepiej...
wszystkie wymiary ok ale obwód brzuszka odbiega, wychodzi 28t6d a dziś mamy 30t5d :( mam "zwiększyć przepływy z łożyska" czyli leżeć i pachnieć 2 tyg, jeść dużo białka i łykać witaminy i zobaczymy na następnej wizycie.
Martwię się :(
 
My juz po usg...chyba nie jest najlepiej...
wszystkie wymiary ok ale obwód brzuszka odbiega, wychodzi 28t6d a dziś mamy 30t5d :( mam "zwiększyć przepływy z łożyska" czyli leżeć i pachnieć 2 tyg, jeść dużo białka i łykać witaminy i zobaczymy na następnej wizycie.
Martwię się :(
Jola odpoczywają, jedź witaminki i nie martw się na zapas. Nie wiem jak to się ma do obwodu brzuszka ale z tego co wiem to 2 tygodnie różnicy w rozwoju narządów jest dopuszczalne. U mnie różnice tygodnia są w nerkach i mózgu chyba, ginekolog powiedziała ze to normalne.
 
My juz po usg...chyba nie jest najlepiej...
wszystkie wymiary ok ale obwód brzuszka odbiega, wychodzi 28t6d a dziś mamy 30t5d :( mam "zwiększyć przepływy z łożyska" czyli leżeć i pachnieć 2 tyg, jeść dużo białka i łykać witaminy i zobaczymy na następnej wizycie.
Martwię się :(
A kiedy następna wizyta? Ja Te niektóre parametry mam inne niż wypada z miesiączki jedne wyżej drugie niżej ale ginekolog nic nie mówił. Także wydaje mi się że u ciebie nie jest źle. Trzymaj się zaleceń lekarza i na pewno wszystko się wyrówna. Ja mam jutro wizytę i mam niezłego stresa tym bardziej że znowu czuję napinanie brzuszka. I doświadczyłam dzisiaj pierwszego kopa w żebra i wątrobę. Ból okropny [emoji52]

Napisane na HTC Desire 825 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nie strasujcie się dziewczyny bo maluszki też to czuja.
Jolu odpoczywaj I jedz witaminki, A najwięcej tych z naturalnych produktów bo lepiej się wchlaniaja.
Ja dzwoniłam do gin i mam się wietrzyc, smarować clotrimazolem I obserwowac. Jutro pierwszy raz wychodzę od dwóch tygodni, muszę zrobić zaległe badania I krzywa cukrowa. A jest strasznie ślisko i sama boję się jechać ale nie mam z kim więc muszę zacisnąć pośladki i jakoś przejechać te 20km do laboratorium.
 
My juz po usg...chyba nie jest najlepiej...
wszystkie wymiary ok ale obwód brzuszka odbiega, wychodzi 28t6d a dziś mamy 30t5d :( mam "zwiększyć przepływy z łożyska" czyli leżeć i pachnieć 2 tyg, jeść dużo białka i łykać witaminy i zobaczymy na następnej wizycie.
Martwię się :(

Ja lekarzem nie jestem ale w pierwszej ciąży moje dziecko po 30 tyg miało głowę większa o 2 tyg a nogi mniejsze o tydzień czyli 3 tyg było "rozjechane". Lekarz mówił ze to normalne i wszystko prawidłowo. Faktycznie urodziłam bardzo proporcjonalna dziewczynkę i główka była całkiem malutka ;-) to tylko pomiary szacunkowe. Głowa do góry!!!


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 
Jolka słuchaj się zaleceń lekarza ale ja bym nie panikowala. U mnie corka miała być wielkoludem a urodziła się z wagą 2, 5kg i 49cm ( w terminie) a syn miał mieć dużą glowe a urodził się z normalną. Teraz malutka miała też na 2 ust większy brzuszek ale na polowkowym już bylo ok. Mój gin mówi że 2 tyg odstepstw od normy to standard. Np mniejsze głowa, dłuższe nogi itp każde dziecko w końcu inne.

Justyna mnie przed świętami w h and m kasjer zawołał bez kolejki byłam w szoku ale to ten z 4 razy w 3 ciazach. Do Lidla często chodzę i Rossmann ale mnie nie przepuszczaja ani kasjerzy nie wołają. Niby w Rossmann pisze że CięŻarne bez kolejki ale jak się upomniesz to foch na maksa i awantury.
 
reklama
My juz po usg...chyba nie jest najlepiej...
wszystkie wymiary ok ale obwód brzuszka odbiega, wychodzi 28t6d a dziś mamy 30t5d :( mam "zwiększyć przepływy z łożyska" czyli leżeć i pachnieć 2 tyg, jeść dużo białka i łykać witaminy i zobaczymy na następnej wizycie.
Martwię się :(
Ja tez mialam w pierwszej ciazy wszytkie pomiary rozjechane. Zgadzal sie tylko rozmiar brzucha ;) Nogi zawsze krotsze o 2-3 tygodnie, a glowa cZasami wieksza o 2. Czyli w Sumie roznica czasami ponad 4 tygodnie i nic, wszystko ok. Nie martw sie!!! Wiem, ze trudno ale nic z tym i tak nie zrobisz, a pewnie to tylko blad w pomiarze. Teraz nie mam robionych pomiarow i w zasadzie lepiej mi z tym, nie mam o czym myslec ;)
 
Do góry