reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcowe mamusie 2017

reklama
Nasz daje radę po śniegu, ale po każdym powrocie do domu od jesieni, jak pada deszcz wycieramy mu solidnie łapki całe, bo inaczej to liże itp. Weterynarz polecała smarowanie wazeliną albo kremem Bambino :)

Jolka powodzenia!

My dzisiaj lecimy na szkołę rodzenia :) Może humor mi się trochę poprawi...
 
Dziewczyny czy smarujecie już czymś brodawki? Generalnie moje brodawki zawsze były lekko popękane, wydaje mi się ze teraz są bardziej, zastanawiam się czy to nie siara zasycha na nich. Nic mnie nie boli ale tak na wszelki wypadek chciałabym zacząć czymś smarować i nie wiem czym?
 
Mama no to niezła sytuacja, dobrze ze zadzwoniliscie na policję. Co do kolejek to mi wczoraj pierwszy raz Pan w kościele ustąpił miejsca, tak to każdy udaje ze nie widzi.
Jolka czekamy na wiadomości :)
A ja dziś głównie z nudów upiekłam bułeczki i drożdżówki. Mąż zachwycony po powrocie z pracy zjadł od razu 3 :)
 
Dziewczyny czy smarujecie już czymś brodawki? Generalnie moje brodawki zawsze były lekko popękane, wydaje mi się ze teraz są bardziej, zastanawiam się czy to nie siara zasycha na nich. Nic mnie nie boli ale tak na wszelki wypadek chciałabym zacząć czymś smarować i nie wiem czym?

Ja od kilku tygodni smaruję kremem z lanoliny, ale mnie piersi bolą masakrycznie...
 
Hej dziewczyny, ja weekend przespalam chyba organizm wyczerpany taki grypa że musi odespac. Wczoraj skończyłam te globulki I mam kolejny powód do zmartwien, albo jakieś podraznienie mam albo niewiem, spuchla mi jedna warga sromowa I jest taka jakby grubsza W jednym miejscu I zaczerwieniona Ale nie widać tam nic i pobolewa I mam wrazenie że mrowi I że noga mi drentwieje I się zastanawiam czy dzwonić do gin czy jeszcze poczekac.

Jak tam po wizytach i jak zakupy wyprawkowe ida. Trochę nadrabiam czytanie ale przez weekend nazbieralo się stron.

Mama t
 
Justyna ja nie smaruje jeszcze ale po porodzie smaruje bepanthenem jak mi brodawki pekaly.

Magdaryska ja nie kasuje ale ja będę mieć cc.

Ja nie lubię chamstwa i znieczulicy. Trzeba reagować bo obojętność też jest zła. Mi też miejsca nie ustępują. Na 3 ciążę z 4 razy ktoś może mnie przepuścil w kolejce, ale ja tego nie wymagam bo w sumie czulaczułam i czuje się nie najgorzej. Ale ja sama zawsze puszczam ciężarna czy matkę z malutkim dzieckiem. Mój mąż zawsze zatrzymuje się jak komuś auto się zepsuje czy przepuszcza w kolejkach czy chodźmy na przejściu jak stoją rodziny czy starsze osoby zawsze się zatrzymujemy. Razi mnie dzisiejsza obojętność i chamstwo.
 
reklama
Czarownica ja bym sie udała do lekarza bo nie wiadomo co to jest :/

Mnie tez przeraża to co sie teraz w świecie dzieje:/ u mnie ostatnio by mnie facet przejechał bo chciał sie minąć z innym autem i sobie miejsce zle obliczył i we mnie, a ja w krzaki:/ dobrze ze sprawna jeszcze jestem pomimo bebzona ;)
 
Do góry