reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamusie 2017

Dawno mnie nie bylo. Oj mialam czytania[emoji12]

Moje wizyty cotygodniowe u gin w konu zakonczone! Dzisiaj bylam i dziecie dalej glowa w dol i wazy 1188 27+0 a ja przybralam 4,4od poczatku. Oby tak dalej. Dzisia oficjalnie rozpoczelam 3try i 7mies[emoji1]90dni do porodu:)(wg P mniej[emoji23]).

Jestesmy dalej na etapie"10.1sie zbliza trzeba cos wynajac"[emoji23] takze dzisiaj ogladlismy mieszkanko ale jutro o12:30wracamy do wczesniejszego co ju bylismy tam i zobaczymy jak sie dogadamy.ja jestem do niego przekoana bo ma 40m(co prawda 1pokoj ale duzy) i tylko1sasiada a na dodatek wielki ogrod i mozna za brame wjechac autem. Musimy sie dowiedziec co to za sasiedzi bo niezeby cos ale nie chcemy jednak np romow[emoji12] ja tam do nich nic nie mam ale jak sa spokojni a nie.

Pakowanie u nas pelna para i jeszcze jutro przychodza znajomi ostatni raz pozegnac sie z mieszkankiem[emoji12]

Ja na to3nie ide bo pytalam gin i pow ze moge ale on konieczności nie widzi wiec nie ide.

f2w3d5qppdk8cfc5.png
 
reklama
A w ogole chyba ide zamowic cos co mam w koszyku allegro bo wszystkie zakupy a ja nic[emoji12]mialam nie brac ale kij. Jedna wiecej paczuszka do wyniesienia [emoji23]

f2w3d5qppdk8cfc5.png
 
hej dziewczyny ja właśnie po wizycie konsultacyjnej u innego lekarza specjalisty w wielowodziu w związku z podwyższonym wskaźnikiem wód płodowych. No i decyzja - skierowanie do szpitala [emoji22]

Napisane na HTC Desire 825 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry