reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamusie 2017

Hej mam pytanie czy tez tak czesto lapiecie infekcje intymne ? Ja caly czas cos mam ... stosuje zalecenia lekarza i biore urosept i nic. Zadtanawiam sie nad kupnem czopkow dopochwowych z propolisu wszedzie pisze ze w ciazy bezpieczne
ja na szczescie nie łapię mimo pessara przy ktorym jeszcze latwiej o infekcje.
ale uzywam profilaktycznie 2x w tyg Gynalgin
 
reklama
Hej dziewczyny mam na sprzedaż 2 worki ubrań po mojej córce od rozm 56 do 68 body kaftaniki spodnie spodniczka sukienki pajace bluzy kombinezony może któras jest zainteresowana bardzo tanio bo nie mam gdzie tego trzymać. Jeśli któraś by chciała to niech napisze smsa lub zadzwoni 731972322

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej mam pytanie czy tez tak czesto lapiecie infekcje intymne ? Ja caly czas cos mam ... stosuje zalecenia lekarza i biore urosept i nic. Zadtanawiam sie nad kupnem czopkow dopochwowych z propolisu wszedzie pisze ze w ciazy bezpieczne

Hej. Ja mam w kółko nawracające infekcję odkąd zaszłam w ciążę. Przed ciążą b.rzadko mi się zdarzała, teraz niestety w kółko grzybek. Dostawałam juz Pimafucin, a Nystatynę stosowałam, żeby nie skłamać 6 razy. Tym razem od tygodnia spokój. Ale nie łudzę się, że to koniec. Lekarz mówi, że taka "uroda" mojej ciąży, że to hormony. Widać Twój organizm też jest na te zmiany wrażliwy. Urosept raczej nie pomoże. Robiłaś wymaz?
 
6996924_20161228_190038.jpg
 
Hej mam pytanie, przed świętami byłam w szpitalu 1cm szyjki [emoji46] założyli mi ten peesar bolało strasznie. Czy wodniste uplawy to norma wiem że mają jakieś być ale ze taka woda ? Ja to i tak bede lezec do konca zapewne A wizyta dopiero 5go

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
Ja miała dwa razy takie wodnista upławy i wystraszyłam się że to może jakieś przedwczesne saczenie się wód czy coś. Ale rozmawiałam z lekarzem on zmierzył szyjkę i jest długa więc stwierdził że podczas kąpieli mogła nalać się woda do środka. Choć nie bardzo chce mi się w to wierzyć.

Napisane na HTC Desire 825 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej. Ja mam w kółko nawracające infekcję odkąd zaszłam w ciążę. Przed ciążą b.rzadko mi się zdarzała, teraz niestety w kółko grzybek. Dostawałam juz Pimafucin, a Nystatynę stosowałam, żeby nie skłamać 6 razy. Tym razem od tygodnia spokój. Ale nie łudzę się, że to koniec. Lekarz mówi, że taka "uroda" mojej ciąży, że to hormony. Widać Twój organizm też jest na te zmiany wrażliwy. Urosept raczej nie pomoże. Robiłaś wymaz?
Ja "pozeram" właśnie nystatyne

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja miała dwa razy takie wodnista upławy i wystraszyłam się że to może jakieś przedwczesne saczenie się wód czy coś. Ale rozmawiałam z lekarzem on zmierzył szyjkę i jest długa więc stwierdził że podczas kąpieli mogła nalać się woda do środka. Choć nie bardzo chce mi się w to wierzyć.

Napisane na HTC Desire 825 w aplikacji Forum BabyBoom
Głupie, pewnie taka uroda ciazy a nie kapieli. Jakiś dziwny lekarz [emoji27]

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry