reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamusie 2017

reklama
Z racji moich sercowych obciążeń przed ciążą konsultowalam się z wieloma lekarzami.
Anemia to fizjologia. Dziecko odpowiednio sie odżywia. Natomiast żaden z lekarzy nie zalecal mi dodatkowej suplementacji jeśli hematokryt nie spada poniżej 30. Dlatego że wtedy sztucznie wspomagamy rozwój dziecka. A po to w ciąży mamy miec dietę wysokowitaminowa aby dziecko bralo tylko to co potrzebuje.
Herbate z pokrzywy mozna pic maks dwa razy dziennie. Jednak teorie co sie wchlania najlepiej nie pomoga. U kazdej z nas organizm inaczej przyswaja zelazo.
 
Mi ból piersi minął dawno, teraz jest supcio :)
Dzisiaj sie narobilam, nadźwigałam i ciągnie brzuch :( mala też mniej aktywna :(
Paulyna to że jest u Ciebie wszystko dobrze to nie znaczy że mozesz przeginac pale bo będziesz płakać jak my , Ty sobie uważaj bo będziesz mieć ze mną doczynienia![emoji39] no ! He he oszczędzaj się kochana do póki wszystko u Ciebie dobrze [emoji9]

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Paulyna to że jest u Ciebie wszystko dobrze to nie znaczy że mozesz przeginac pale bo będziesz płakać jak my , Ty sobie uważaj bo będziesz mieć ze mną doczynienia![emoji39] no ! He he oszczędzaj się kochana do póki wszystko u Ciebie dobrze [emoji9]

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
No chyba tak,dzisiaj na zakupach byłam i niby z kosza do auta, z auta do windy... ale torba była ciężka... ale ja się stale zapominam... szarpnęłam siatę i o proszę... potem spacer, wcześniej porządki w domu. Muszę jednak delikatniej,bo to już jednak większy ciężar i w ogóle :)
 
No chyba tak,dzisiaj na zakupach byłam i niby z kosza do auta, z auta do windy... ale torba była ciężka... ale ja się stale zapominam... szarpnęłam siatę i o proszę... potem spacer, wcześniej porządki w domu. Muszę jednak delikatniej,bo to już jednak większy ciężar i w ogóle :)
Grzeczna dziewczynka ![emoji4]

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Magdaryska witaj:)

Ania jakby zginal mi zwierzak to lazilabym calymi dniami i go szukala i zalepila cale miasto wiec nie dziwne ze sie martwisz. Dla mnie moje sunie to moje cory i nie wytrzymalabym siedzac spokojnie niewiedzac gdzie one sa. Jak jade na wakacje to mysle o nich caly czas i szukam im sprawdzonej opieki bo bym zwariowala.oddajac je np do specjalnego hotelu bo nie znam ludzi..
Co do reszty twojego nastroju to ciaza to obciazenie dla naszego ciala i umyslu i niektoew lapia dola przed porodem niektore po a inne w ogole. Rozmowa z osoba odpowiednia do tego moze pomoc a w ostatecznosci leki. Ja tez nie wiem czy bede dobra mama..nir mam dzieci o piesy dbam jak o dzieci i jestem w stanie spac z nimi na podlodze czy nieprzespac kilku nocy jak sie cos dzieje i chce dla nich jak najlepiej.dla dziecka bede starala byc sie najlepsza mama jaka dam rade i stworzyc super rodzine. Wszystko wyjdzie w praniu. Nie wiemy jak bedzie ale trzeba pomyslec sobie ze damy rade i na pewno bedzie dobrze!

f2w3d5qp7kg4jq2q.png
 
reklama
Magdaryska o jestes z moich stron:)

A nie wybiera sie ktoras do ikei teraz?:p

Jolka ja robilam poczatkiem ciazy na skierowanie ale glukoze kupilam w aptece. Teraz juz tez cytrynowa na mnie czeka w szufladzie.6zl niecale dalam jakos

Co do moich piersi to sutencje bola mnie przy dotyku.

Kama buraki dobra rzecz. Waga pewnie duza bo wod duzo jak mowia.w koncu to tez swoj ciezar ma.

Nie wiedzialam ze tam taki problem z magnezem w aptece...a jakby paczka z pl przyszla to sie nie da?

Ja zakupy jesli wybiore sie bez P robie tak ze wkladam do koszyka i pozniej ladnie na tasme i z tasmy do koszyka, w aucie czeka siata do ktorej pakuje i zalezy gdzie je robie bo jak blisko P pracy to jade do niego i on wychodzi i przeklada zakupy do naszego auta a ja zosawiam pare lekkich rzeczy jak sa mi potrzebne na juz. Pozniej on z pracy wraca z.zakupami:)



f2w3d5qp7kg4jq2q.png
 
Do góry