reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamusie 2017

Kama buraki dobra rzecz. Waga pewnie duza bo wod duzo jak mowia.w koncu to tez swoj ciezar ma.


f2w3d5qp7kg4jq2q.png



Napisane na HTC Desire 825 w aplikacji Forum BabyBoom
Też sobie tak tłumaczę że to przez te wody ale ten mój lekarz potrafi wjechać na ambicje. Zrobiło mi się trochę przykro jak co wizyta zwraca mi uwagę na zbyt duży przyrost wagi mimo że tłumaczę mu że wcale dużo nie jem zachowuje się jakby mi nie wierzył.
 
reklama
Napisane na HTC Desire 825 w aplikacji Forum BabyBoom
Też sobie tak tłumaczę że to przez te wody ale ten mój lekarz potrafi wjechać na ambicje. Zrobiło mi się trochę przykro jak co wizyta zwraca mi uwagę na zbyt duży przyrost wagi mimo że tłumaczę mu że wcale dużo nie jem zachowuje się jakby mi nie wierzył.
Przecież 9 kg to nie jest jeszcze jakaś tragedia... tym bardziej ze część to wody. A przybieralas regularnie czy w ostatnim czasie więcej? A ile masz wzrostu?
 
Napisane na HTC Desire 825 w aplikacji Forum BabyBoom
Też sobie tak tłumaczę że to przez te wody ale ten mój lekarz potrafi wjechać na ambicje. Zrobiło mi się trochę przykro jak co wizyta zwraca mi uwagę na zbyt duży przyrost wagi mimo że tłumaczę mu że wcale dużo nie jem zachowuje się jakby mi nie wierzył.
Przecież 9 kg to nie jest jeszcze jakaś tragedia... tym bardziej ze część to wody. A przybieralas regularnie czy w ostatnim czasie więcej?
164 CM że wzrostem tej wagi to tak różnie raz więcej raz mniej. Raz w przeciągu 3 tyg. przytyłam 3 kg

Napisane na HTC Desire 825 w aplikacji Forum BabyBoom
Myślę ze Twój ginekolog trochę przesadza i niepotrzebnie Cię stresuje. Oczywiście ważne jest żeby mieć zdrową zbilansowana dietę ale ciąża to nie czas na odchudzanie ani na opsesyjne pilnowanie wagi. każda z nas ma inną budowę i przybiera inaczej. Więc spokojnie waga nie przejmuj się tak bardzo, ważne żeby dzieciątko było zdrowe. Ja w pierwszym trymestrze nie przytylam nic a w drugim srednio 2 kg na miesiąc. W sumie mam 7 kg na plusie.
 
Przecież 9 kg to nie jest jeszcze jakaś tragedia... tym bardziej ze część to wody. A przybieralas regularnie czy w ostatnim czasie więcej?

Myślę ze Twój ginekolog trochę przesadza i niepotrzebnie Cię stresuje. Oczywiście ważne jest żeby mieć zdrową zbilansowana dietę ale ciąża to nie czas na odchudzanie ani na opsesyjne pilnowanie wagi. każda z nas ma inną budowę i przybiera inaczej. Więc spokojnie waga nie przejmuj się tak bardzo, ważne żeby dzieciątko było zdrowe. Ja w pierwszym trymestrze nie przytylam nic a w drugim srednio 2 kg na miesiąc. W sumie mam 7 kg na plusie.


Mój mąż też stara się mnie tak pocieszać. Ale jak co wizytę mam tego wysłuchiwać to szczerze odechciewa mi się tam chodzić tym bardziej że pewnie teraz wizyty będą co 2 tyg. Zastanawiam się jeszcze czy ta waga nie rośnie z powodu tego że mam niedoczynnosc tarczycy. No ale mój lekarz tego nie uwzględnia eh... Brak słów


Napisane na HTC Desire 825 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Kama Twój przyrost wagi jest przecież w normie i to tak w jej środku (sprawdź sobie kalkulator wagi w ciąży w necie). Sama mam 164 i przybyło mi 8kg, teraz może już 9 (29tc). Ale nie widać tego za bardzo nawet, sama się dziwie gdzie się to chowa. Jeśli niedoczynność masz uregulowaną lekami to nie powinna wpływać na wagę (sama mam Hashimoto)
 
Do góry