reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamusie 2017

reklama
Dziewczyny połówkowe zaliczone.
Antosia ma juz 470g. Wszystko rozwija się prawidłowo. Szyjka prawie 6cm i łożysko z przodu wysoko. Aa i nasze maleństwo zmieniło date wyjścia na świat na 17.03.
super, że wszystko dobrze :)
i jaka szyjka długa! a wcześniej na kiedy termin był?

My jutro mamy wizytę, już zaczynam mieć lekki stres, który pewnie do piątku będzie, bo w piątek połówkowe ;)
 
A ja poczułam w końcu dzisiaj pierwsze ruchy:))))

f2w3d5qpvh7kc6xb.png
O to super wieści! Wkoncu:)

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mnie rypie straszna zgaga od 2 dni :( do takiego stopnia, że nie mogę zasnąć itp. Wczoraj na noc wypiłam wodę z soda obrzydliwe, ale problem ustępuje odrazu. Dzisiaj powtórka z rozrywki :( ogólnie kiepsko się dziś czuję, coś mi leży na żołądku, 3 razy wymioty... ech i czuję, że coś mnie rozkłada :( nie chcę... nie dam się...
 
Mnie rypie straszna zgaga od 2 dni :( do takiego stopnia, że nie mogę zasnąć itp. Wczoraj na noc wypiłam wodę z soda obrzydliwe, ale problem ustępuje odrazu. Dzisiaj powtórka z rozrywki :( ogólnie kiepsko się dziś czuję, coś mi leży na żołądku, 3 razy wymioty... ech i czuję, że coś mnie rozkłada :( nie chcę... nie dam się...

Mnie jedna doświadczona wieloródka doradziła, żeby po każdym posiłku położyć się na kilkanaście minut na lewym boku, wtedy zgaga nas omija. A jeśli już się pojawi to migdały lub mleczko.
 
reklama
Do góry