reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamusie 2017

Nuluska kluciem w pochwie sie nie przejmuj wcale to nie jest oznaka skracania sie szyjki. Tez mam czasem klucie i dr mi tak powiedzial. A szyjka raz dluzsza a raz krotsza roznie bywa im wiecej leze tym dluzsza :)
 
reklama
Kleinkatia mam nadzieję, że masz rację. Dzięki!
W żadnej z poprzednich ciąż nie miałam takiego kłucia. Dodatkowo wczoraj dużo skurczów miałam i brzuch twardy przez całe popołudnie. Przeszło dopiero do dodatkowej dawce magnezu i spasmolinie.
 
Tez mam 3kolezanki ktore sciagaja od poczatku i daja w butelce tylko. No i one maja elektryczne bo by chyba padly przy recznym.

f2w3d5qpvh7kc6xb.png
 
Kleinkatia mam nadzieję, że masz rację. Dzięki!
W żadnej z poprzednich ciąż nie miałam takiego kłucia. Dodatkowo wczoraj dużo skurczów miałam i brzuch twardy przez całe popołudnie. Przeszło dopiero do dodatkowej dawce magnezu i spasmolinie.
To na ten brzuch mozliwe ze Ci nospe dr zapisze... zobaczysz na wizycie co powie tylko nie zapomnij o tym powiedziec.
 
Z palca takie badanie na szybko czy w ogole wolno mi wypic te glukoze. A Tobie jak na start pobrali? Pierwsza godzina minie o 9:15 ;)

No właśnie też z palca, kolejne z żyły już i zaraz wbijam na ostatnie (o 10). Pod zabiegowym już awantura w kolejce, bo chyba ze 3 ciężarne musieli przepuścić a ja kolejna :p
 
Nuluska - u mnie nospa forte nawet 2 tab.jak wzielam na bol to nie pomogly. Pytalam o to dr to powiedzial ze by nospa dzialala to musi byc brana stale (stad bralam 3x dziennie, od wczoraj biore 2x dziennie).

Wszystkozajete - ja drugie mam o 10:25 :) tu tylko jedna baba stwierdzila ze ona tez jest do krzywej cukrowej - to pytam dlaczego czeka skoro jest bez kolejki? To dodała tz jej maz ktory wlasnie szuka miejsca na parkingu...No i zmierzyla mnie wzrokiem bazyliszka nawet na wysokosci brzucha (na dziecko chyba tak sie nie patrzy?! Starucha...) i i tak weszlam przed nia bo jej maz nie zdazyl wrocic... :p
 
reklama
A mnie jutro czeka glukoza 9 rano...Nie ma tak zle bo Nie musze isc do szpitala czy przychodni tylko do children centre...musze tez zapytac polozna o pare ważnych dla mnie rzeczy...mam nadzieje ze mi pomoże...muszę tez iść prywatnie do gin a to sie liczy ze muszę mieć 100£ w kieszeni...bo tu ginekologa jeszcze nie widziałam nie No przepraszam przyszedł sprawdzić jak sie czuje jak trafiłam na oddział bo nie czułam ruchów maluszka to tylko wypytał położna o wszystko i powiedział ze jakby coś sie działo to mam sie zgłaszać...a tak to tylko położna i konsultant...nawet nie wiem czy ze mną wszystko tam jest wporzadku a powinni sprawdzić jako ze choruje na pcos, dlatego coś mi sie wydaje ze zostaniemy tu do rozwiązania a później chyba jednak Niemcy...to mi sie wydawało ze w Polsce lekarze są gorsi ale oni o niebo są lepsi..
 
Do góry