reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamusie 2017

reklama
aaa hehe ja też się wahałam czy to kupić, ale jeszcze poczekam :p za to musiałam te podkłady i majty poporodowe, bo jeszcze nie miałam nic ;)
ok jadę na pocztę dam znać co przyszło, może okulary moje też :p


Paulyna a zorientuj sie tak jest w szpitalu w którym chcesz rodzic. Ja kupiłam podkłady i majty a ani jedno ani drugie nie było potrzebne. Podkładów mieli pod dostatkiem a majtek nie kazali zakładać bo niby im więcej powietrza tym sie lepiej goi ;)
U mnie na str szpitala jest lista co potrzeba
 
Paulyna podklady i podpaski juz mam z zefi.pl a najty w gemini w koszyku.
Majty czesto zabraniaja ale ja nie bd biegac do wc i trzymac sb podpaski...zle bym sie z tym czula

f2w3d5qpv6ah5fui.png
 
Ja mam laktator ręczny avent. Musiałam to kupić bo jak szłam na tomograf jak Ola miała 3 m-ce to musiałam mleka odciągnąć na 4-5 dni bo po kontraście nie mogłam karmić. Tak sporadycznie do osiągania to może być zwłaszcza że cena elektrycznego 2 razy większa. W szpitalu korzystałam z elektrycznego medeli i on super odciagal.

Mama wstrzymaj się z zakupem żebyś kasy na darmo nie wydała bo może Ci się w ogóle nie przydać.

Wysłane z mojego SM-J510FN przy użyciu Tapatalka
 
Ahaaa i chciałam Wam Dziewczyny polecić super książkę. Dziś kupiłam, stwierdziłam, że póki nie tonę w pieluchach i nikt mi nie wisi na cycku to warto się doedukować. "Pierwszy rok życia dziecka" Gina Ford.
Jest cała godzinowa rozpiska karmienia na poszczególne tygodnie i miesiące, opis jak karmić piersią, jak butelką, jak wprowadzić dziecku rytm dobowy, tak żeby miało schemat dnia i w ten sposób aby mama była szczęśliwa i zorganizowana :p. Poza tym informacje na temat snu dziecka, pielęgnacji, wprowadzeniu pokarmów stałych itp itd wszystko czego nam będzie trzeba :)
Szkoda że nie wiedziałam wcześniej bo wczoraj robiłam zakupy na stronie empiku i dodałabym ją sobie do zamówienia. Najwyżej następnym razem bo rzeczywiście zapowiada się dobrze ta lektura.

Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Paulyna a zorientuj sie tak jest w szpitalu w którym chcesz rodzic. Ja kupiłam podkłady i majty a ani jedno ani drugie nie było potrzebne. Podkładów mieli pod dostatkiem a majtek nie kazali zakładać bo niby im więcej powietrza tym sie lepiej goi ;)
U mnie na str szpitala jest lista co potrzeba

Pytanie: któraś z was dziewczynki pisała o tym że ma łożysko na przedniej ścianie??
Co w tym temacie powiedział wasz gin??
ruchy wtedy później się czuje, na przedniej to nie znaczy, że przodujące :)
 
Ja mam lozysko z przodu. W sumie mnie tylko poinformowal o tym i tyle. Jak pytal czy czuje ruchy a pow ze nie to ja zapytalam czy takie lozysko moze tlumic to powiedzial ze tak ale niekoniecznie.

No a pozniej tez moze byc tak jak miala kolezanka ostatnio ze kazali mezowi jechac i kupowac jak urodzila kolezanka bo musiala stymulowac od samego poczatku pokarm laktatorem i kupil oierwszy lepszy jaki znalazl,a ja wypatrzony mam a 3wesela mamy po narodzinach wiec minimun na to bede chciala odciagnac a na pewno gdzies bede bez boba sie chciala tez ruszyc. Moja bratowa zawalila bo mieli kupic i w koncu nie kupili i nie karmila bo sie poddala.dziecko nir mialo co jest i ryczalo a ona nie miala czyn stymulowac i wypalila resztke pokarmu.

f2w3d5qpv6ah5fui.png
 
reklama
No a pozniej tez moze byc tak jak miala kolezanka ostatnio ze kazali mezowi jechac i kupowac jak urodzila kolezanka bo musiala stymulowac od samego poczatku pokarm laktatorem i kupil oierwszy lepszy jaki znalazl,a ja wypatrzony mam a 3wesela mamy po narodzinach wiec minimun na to bede chciala odciagnac a na pewno gdzies bede bez boba sie chciala tez ruszyc. Moja bratowa zawalila bo mieli kupic i w koncu nie kupili i nie karmila bo sie poddala.dziecko nir mialo co jest i ryczalo a ona nie miala czyn stymulowac i wypalila resztke pokarmu.

f2w3d5qpv6ah5fui.png

A jaki masz upatrzony?

Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry