reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamusie 2017

Właśnie jak to jest z piciem czystka w ciąży?
Krzysiowi daje w tabletkach a sama pije herbatę ale teraz przestałam...

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
Ja nie piję odkąd dowiedziałam się o ciąży, bo jakiś artykuł czytałam, że lepiej nie

Dziś byłam na pobraniu krwi morfologia, przeciwciała krwi, no i mocz ;) Okropnie boli mnie głowa, wspomagam się kawuchą. Zaraz jadę na pocztę paczki odebrać z ali :D
 
reklama
Ja nie piję odkąd dowiedziałam się o ciąży, bo jakiś artykuł czytałam, że lepiej nie

Dziś byłam na pobraniu krwi morfologia, przeciwciała krwi, no i mocz ;) Okropnie boli mnie głowa, wspomagam się kawuchą. Zaraz jadę na pocztę paczki odebrać z ali :D
Jak to jest z tym zamowieniem na Ali? Długo się czeka, jaki jest koszt i jak się płaci za zamówienie? Widzialam tam dużo fajnych rzeczy.
 
Ja kupuje laktator reczny bo mam mega nadziejeze bede kp a na wyjscia jakos mleko bede musiala wyciagnac z piersi.

Agnieszkaala gratki!

A na opryszczke jeszcze czosnek.

Paulyna nasz te paczki juz?

Tez slyszalam ze nie powinnysmy pic.

Czarownica ja na ali place zawsze przez przelewy24 bo karty nie chce wprowadzac. Wychodzi cenowo baaaardzo fajnie.przez aplikacje zwykle taniej.

f2w3d5qpv6ah5fui.png
 
Ja kupuje laktator reczny bo mam mega nadziejeze bede kp a na wyjscia jakos mleko bede musiala wyciagnac z piersi.

A nie rozważałaś zakupu elektrycznego laktatora? Też noszę się z zamiarem zakupu i czytałam kilka opinii i z opinii znajomych wychodzi, że elektryczne są lepsze. Słyszałam też, że po tych ręcznych bardzo bolą piersi i sutki (myślę, że to kwestia wprawy w użytkowaniu). Sama już nie wiem na jaki się zdecydować. Może jest tutaj ktoś kto ma porównanie między ręcznym a elektrycznym?

Co do zakupów dla dziecka polecam robić na olx i allegro. Ja już zaczęłam powoli kompletować potrzebne rzeczy bo niestety mogę ruszyć się z domu na zakupy jedynie z mężem bo nie wolno prowadzić mi samochodu. Wiec kiedy on ma czas i jesteśmy na zakupach wolę ten czas wykorzystać już na zakupy żeby na spokojnie później wszystko wyprać spakować i czekać na przyjście maluszka.
Polecam kupowanie na allegro większej ilości rzeczy u jednego sprzedawcy. Tak kupiłam między innymi ręczniki kąpielowe, pieluszki tetrowe i flanelowe. Podrzucam linka gdyby ktoś chciał skorzystać:
Link do: BabyOno OKRYCIE KĄPIELOWE FROTTE ręcznik 76x76
Udało mi się również zakupić na allegro mega pakę ciuszków używanych dla dziecka za nieduże pieniądze. Ubranka naprawdę w bardzo dobrym stanie.
 
Ja tez właśnie będę chciała kupić pakę ubranek tylko czekam na info co mam w brzuszku bo nie znalazłam takiej uniwersalnej póki co.
Z laktatorami niestety nie pomogę bo nie mam pojęcia :/
 
reklama
Ale drozsze. Jakbym miala odcisgac caly czas i dawac z butli to tak ake ja chce z piersi i uzywac go tylko zeby sciagnac na jakies wjscie bez boba.
Ja upatrzylam sobie dany laktator juz i jego kupie.

Do mnie zajechala wlasnie paczka z babyono na tej promocji co jest feraz. W ogole to Maja darmowa wysylke od49zl.

Porownalam co mi sie u nich oplacalo i kupilam:)
20161115_125710.jpeg

Sory za foto ale mam pozyczony tel bo moj P rozwalil

f2w3d5qpv6ah5fui.png
 

Załączniki

  • 20161115_125710.jpeg
    20161115_125710.jpeg
    33,5 KB · Wyświetleń: 347
Do góry