reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcowe mamusie 2017

reklama
Doktor odpisal na smsa. Opisalam w sms co mi dolega i pytalam czy z tym należy już pilnie na izbe czy moge do niego do gabinetu - odpisal bym do niego przyszla. Wiec mam nadzieje że te objawy nie sa takie zle skoro nie musze pedzic na izbe... odezwe sie po wizycie. Buziolki

Daj znać po wizycie! Powodzenia!
 
Doktor odpisal na smsa. Opisalam w sms co mi dolega i pytalam czy z tym należy już pilnie na izbe czy moge do niego do gabinetu - odpisal bym do niego przyszla. Wiec mam nadzieje że te objawy nie sa takie zle skoro nie musze pedzic na izbe... odezwe sie po wizycie. Buziolki

Ja miałam takie bóle ostatnio, gdy wylądowałam w szpitalu. Bardzo mocne skurcze, które nie pozwalały siąść ani leżeć. Do tego mega twardy i wielki brzuch. Nawet chodzic było mi ciężko. Okazało się, że jest krwiak na łożysku. Ja też nigdy nie panikowałam bo często miałam różne bóle i skurcze ale tym razem od razu poczułam, że coś jest nie tak. Szczególnie, że przy tych bólach poty mnie całą oblały.

Nie przejmuj się, że zawrócisz głowę lekarzowi, dzwoń i tyle.

Daj znać jak po wizycie :*
 
Ja nie robiłam tych testów pappa i dlatego pytalam z ciekawości. Mój gin mówił że jakby usg wyszło to ok to nie ma potrzeby. Nie osiagnelam jeszcze tych 34lat żeby mieć za Free a lekarz uznał że nie ma sensu. Więc mi zaufalam.
Ja na kazdej wizycie mam mierzone ciśnienie, badanie wizerunkiem, badanie palpitacyjne, badanie ph pochwy. Serduszko sluchalismy ostatnio detektorem , wczesniej za pomocs usg.Usg miałam co wizytę od 8tc do 16tc. Teraz jak byłam w 19tc to mówił że zaraz będę mieć polowkowe to nie robi więc będę mieć w 23tc usg a potem mówił że w 30tc zrobi. Badań raz mam całą listę i płace sporo, innym razem mocz i morfologia tylko więc różnie.
 
Dziewczyny moj ginekolog mowil ze do szpitala jedzie sie na izbe przyjec jak boli podbrzusze i boli coraz mocniej i twardnieje brzuch.
Nie moge zasnac bo boli mnie brzuch (bardziej niżej, nad wzgorkiem łonowym) raz mocniej raz slabiej na chwile wcale i tak w kolko... brzuch twardy lub sredniotwardy. Teraz po drugiej nospie chyba mieknie. To nie jest silny bol ale ból.
Nie wiem co robic... czekac az przejdzie a jak przejdzie to zapomniec czy leciec sprawdzic do ginekologa... mężus uwaza że za szybko i za bardzo panikuje...
Myślę, że to ewidentnie skurcze..tylko silniejsze niż dotychczas. Macica Ci się stawia i skraca szyjka prawda? Jak najbardziej skontroluj to u lekarza.
Ja ostatnio z podobnym objawem wylądowałam na IP, ale nie zalecili nic po za odpoczynkiem i lekami rozkurczowymi. Lekarz powiedział, że jedyne co mogą zdziałać na oddziale to podać kroplowki z magnezem..więc lepiej odpoczywać w domu.
Daj znać po wizycie.
 
Ja nie robiłam tych testów pappa i dlatego pytalam z ciekawości. Mój gin mówił że jakby usg wyszło to ok to nie ma potrzeby. Nie osiagnelam jeszcze tych 34lat żeby mieć za Free a lekarz uznał że nie ma sensu. Więc mi zaufalam.
Ja na kazdej wizycie mam mierzone ciśnienie, badanie wizerunkiem, badanie palpitacyjne, badanie ph pochwy. Serduszko sluchalismy ostatnio detektorem , wczesniej za pomocs usg.Usg miałam co wizytę od 8tc do 16tc. Teraz jak byłam w 19tc to mówił że zaraz będę mieć polowkowe to nie robi więc będę mieć w 23tc usg a potem mówił że w 30tc zrobi. Badań raz mam całą listę i płace sporo, innym razem mocz i morfologia tylko więc różnie.
Co lekarz to inaczej prowadzi ciążę! Najważniejsze żebyśmy miały do niego zaufanie! [emoji5]

Napisane na SM-G530FZ w aplikacji Forum BabyBoom
 
Myślę, że to ewidentnie skurcze..tylko silniejsze niż dotychczas. Macica Ci się stawia i skraca szyjka prawda? Jak najbardziej skontroluj to u lekarza.
Ja ostatnio z podobnym objawem wylądowałam na IP, ale nie zalecili nic po za odpoczynkiem i lekami rozkurczowymi. Lekarz powiedział, że jedyne co mogą zdziałać na oddziale to podać kroplowki z magnezem..więc lepiej odpoczywać w domu.
Daj znać po wizycie.
Można jeszcze dodatkowo magnez brać oprócz nospy!

Napisane na SM-G530FZ w aplikacji Forum BabyBoom
 
a ja prawie wcale nie brałam :( bardzo źle się po nim czułam i zawsze wymiotowałam :(
A jak już miałaś ciążę potwierdzoną to gin Ci nie polecił suplementów z kwasem foliowym? Może to był źle dobrany preparat i nie tyle kwas foliowy co jakieś inne składniki tak na Ciebie działały? Mnie na przykład kiedyś strasznie wysypalo po jednym preparacie z kwasem i zelazem.

Napisane na SM-G530FZ w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
O widzisz Agusia to mnie strasznie wysypało po kwasie foliowym, ale nie obwinilam leku tylko hormony. Teraz zmieniłam witaminy przy II trymestrze i jest super.
 
Do góry