reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcowe mamusie 2017

Kulka dużo zdrowka! Nie martw się na zapas.
Jolka witaj! Zapraszamy:happy:
Wy już i swietach:happy2: uwielbiam Boże Narodzenia! Wielkanoc nie jest już taka klimatyczna. My mamy teściów "pod nosem" a rodziców 300km od Nas. Raz spędzamy święta u jednych, raz i drugich. Staramy się sprawiedliwie.
Mama ns nie daj się! Co sadeczanie potrafią być zaborczy a Ty nie daj sie:-p fajnie żeby się dogadać żeby nie byl9 tej bieganiny bo z dzieckiem już trudniej, a poza tym fajnie jakby dziecko wspominali tej czas jak coś magicznego a nie pamiętał o kłòcacych się rodziców lub smutna mamę. Ja źle wspominam święta i dlatego teraz patrzę na detale będąc już mama.
Od męża strony jest równowaga jeśli chodzi o płci wnuków. Od mojej strony jest wnusia i moja parka plus pinic dziewczynka w brzuszku.
Ja wczoraj w lumpku znowu kupiłam parę ciyszkow dziewczecych.
A wiedzialyacie ze od 21 tc należymy nam się wizyta połoźnej raz w tygodniu w ramach nfz? Koleżanka mnie uświadomiła.
Co do wózków ja patrzę na wasze typy bo sama nie mam pomysłu a do sklepu wybiorę się jakoś w listopadzie na oglądanie. Chciałabym kupić wozek uzywany.
 
reklama
Witaj Jolu w naszym gronie. Opowiadaj jak znosisz ciążę? Imię już wybrane dla córeczki?

Ciąża przebiega super ! Na początku wiadomo, mdłości, zmęczenie, senność. Ale szybko minęły i odpukać nic przykrego do tej pory mnie nie spotyka , jest super :) Oby tak zostało do końca !

Imię po św.p. teściowej : Ewcia.

Dziewczyny, a jak to jest z ruchami? Czujecie je dobrze? Ja czułam bardzo wyraźne ruchy i szturchania w tamtym tygodniu, ale to było przez jeden dzień, od tej pory bardzo lekko, czasem zastanawiam się czy to w ogóle dzidzia, ale chyba tak...martwię się...
 
Kulka oj biedna! Ale jak gin pow ze nie przenika to chyba sie zna[emoji3]

Jolka witam! Ja ruchow nie czuje dlatego kupila dla swojego spokoju detektor [emoji23] daje jeszcze sobie do 22 tc czas na ruchy[emoji12] w14+cos poczulam2 razy ale tyle.

Szkoda ze u nas na wigilie obowiazkowo dochodzi 17 osob i o to tu chodzi. Bo ja chcialam z treściami i rodzicami 1 robić ale jak to tak jak przecież trzeba tam..ale dam rade. Wywalcze jakis normalniejszy uklad bo zwariowac można...

Agnieszkaala nie wiedzialam ze ty z moich okolic!!! Gdzie rodzisz?! To jest juz nas 3[emoji1][emoji1]

f2w3d5qp4rimkz2b.png
 
Cześć dziewczyny. Jestem tu nowa, to moja pierwsza ciąża, szczęście mnie tak rozpiera od środka, że chciałabym o nim gadać i gadać i gadać :D :D :> Mam termin na 15 marca :) Ponoć córeczka <3
Jolka witamy :)
Kulka dużo zdrowka! Nie martw się na zapas.
Jolka witaj! Zapraszamy:happy:
Wy już i swietach:happy2: uwielbiam Boże Narodzenia! Wielkanoc nie jest już taka klimatyczna. My mamy teściów "pod nosem" a rodziców 300km od Nas. Raz spędzamy święta u jednych, raz i drugich. Staramy się sprawiedliwie.
Mama ns nie daj się! Co sadeczanie potrafią być zaborczy a Ty nie daj sie:-p fajnie żeby się dogadać żeby nie byl9 tej bieganiny bo z dzieckiem już trudniej, a poza tym fajnie jakby dziecko wspominali tej czas jak coś magicznego a nie pamiętał o kłòcacych się rodziców lub smutna mamę. Ja źle wspominam święta i dlatego teraz patrzę na detale będąc już mama.
Od męża strony jest równowaga jeśli chodzi o płci wnuków. Od mojej strony jest wnusia i moja parka plus pinic dziewczynka w brzuszku.
Ja wczoraj w lumpku znowu kupiłam parę ciyszkow dziewczecych.
A wiedzialyacie ze od 21 tc należymy nam się wizyta połoźnej raz w tygodniu w ramach nfz? Koleżanka mnie uświadomiła.
Co do wózków ja patrzę na wasze typy bo sama nie mam pomysłu a do sklepu wybiorę się jakoś w listopadzie na oglądanie. Chciałabym kupić wozek uzywany.
a jak ktoś chodzi prywatnie to już nie ma przydziału położnej ??
Ja też chyba jednak na używany się zdecyduję.

Dziewczyny, a powiedzcie mi czy wiecie jak to jest. Jak chodzę do Medicover i tam prowadzę ciążę to jednorazowe becikowe mi się nie należy? Bo koleżanka z pracy (też jest w ciąży) tak mi powiedziała.
 
Jolka witamy :)

a jak ktoś chodzi prywatnie to już nie ma przydziału położnej ??
Ja też chyba jednak na używany się zdecyduję.

Dziewczyny, a powiedzcie mi czy wiecie jak to jest. Jak chodzę do Medicover i tam prowadzę ciążę to jednorazowe becikowe mi się nie należy? Bo koleżanka z pracy (też jest w ciąży) tak mi powiedziała.
Becikowe należy się jeśli spełniasz warunki finansowe niezależnie gdzie prowadzisz ciążę.

f2w33e3k0rq6mc1d.png
 
Jolka witamy :)

a jak ktoś chodzi prywatnie to już nie ma przydziału położnej ??
Ja też chyba jednak na używany się zdecyduję.

Dziewczyny, a powiedzcie mi czy wiecie jak to jest. Jak chodzę do Medicover i tam prowadzę ciążę to jednorazowe becikowe mi się nie należy? Bo koleżanka z pracy (też jest w ciąży) tak mi powiedziała.
Becikowe jest zależne głównie od niskich dochodów. Nie należy się każdemu. Tu masz szczegóły ;)
Link do: Becikowe - jak dostać i komu przysługuje
 
Dziewczyny ale to becikowe bedzie można juz wyliczyć uwzględniając malucha ? Skoro ja juz nam córkę to po narodzinach małego dochód nie moze przekroczyć 1922 netto na nasza 4 ?
 
Dziewczyny ale to becikowe bedzie można juz wyliczyć uwzględniając malucha ? Skoro ja juz nam córkę to po narodzinach małego dochód nie moze przekroczyć 1922 netto na nasza 4 ?
Dziewczyny ale to becikowe bedzie można juz wyliczyć uwzględniając malucha ? Skoro ja juz nam córkę to po narodzinach małego dochód nie moze przekroczyć 1922 netto na nasza 4 ?
tak, bo becikowe po urodzeniu dziecka już się załatwia, to liczycie na 4 ;)
 
reklama
Do góry