reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamusie 2017

reklama
Ja też na zwolnieniu jestem, od pamiętnego krwotoku i szpitala. Gdybym miała spokojną pracę przy biurku to bym wróciła, ale boję się stać 11 h w pracy. I dzwigać garnitury, koszule i inne ślubne bzdety [emoji3]

Napisane na Lenovo A5500-H w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny czy już któraś miała zleconą krzywą cukrzycową? Ja jeszcze nie ale w sumie to się cieszę bo nie chcę jej robić, sama badam sobie cukier a pić tego świństwa za bardzo nie chce chyba że nie będzie wyjścia...
Ja miałam zlecona przez diabetologa. Wyszła ok (ta 75g) ale mam już wstępna dietę.
a mi właśnie powiedział, że będę same przeciwciała badać ze 2 razy i potem jeszcze w szpitalu... także nie wiem :/

A miałyście złe wyniki glukozy wcześniej?
Mi dopiero koło 20 tc powiedział, żeby krzywą zrobić...
Mi cukier na czczo podwyższony wyszedł i w pierwszej ciąży miałam glukozę podwyższona stąd skierowanie.
masz hybrydy?? bo ja odkąd wiem, że jestem w ciąży nie robię i nie wiem czy można czy nie.
Ja tez mam hybrydy na rękach. Semilaca. Co jakiś czas jak zrobię to myślę, że nic się nie stanie :)

Włosów jeszcze nie farbowalam ale powoli trzeba będzie pomyśleć o fryzjerzy bo siwe włosy mi się pojawiają...


Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja też na zwolnieniu jestem, od pamiętnego krwotoku i szpitala. Gdybym miała spokojną pracę przy biurku to bym wróciła, ale boję się stać 11 h w pracy. I dzwigać garnitury, koszule i inne ślubne bzdety [emoji3]

Napisane na Lenovo A5500-H w aplikacji Forum BabyBoom
Ja też w garniturach pracuje teraz jestem na wychowawczym

Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka
 
nie pytam w sensie negatywnym o tę pracę tylko z ciekawości. Oczywiście dla mnie dzieciątko też ważniejsze niż ciąża, ale odpukać w niemalowane, u mnie na razie żadnych niepokojących objawów nie mam. No i praca całkiem spokojna :)
Poki sie masz dobrze i Ty i bobas to rob to na co masz ochote ale jesli byloby cos nie tak to szanuj siebie i zdrowie bo tego sie nie kupi. Moja mama pracowala do konca ciąży :)
 
Każdy robi tak, jak uważa :-) , aby nie przesadzić i nie bać się pracodawcy. Są niestety tacy, co mają gdzieś nasze samopoczucie i zdrowie, liczy się wydajność.
U mnie na szczęście woleli żebym szła szybciej (chociaż nie mieli nic do gadania, bo PIP mógłby się przyczepić, że to niezgodne z wymogami i regulaminem prawnym) i mogli na moje zastępstwo zatrudnić osobę na nieco dłużej niż tylko rok ;-) mieli większe szanse na znalezienie :p
 
Czesc dziewczyny, poczytalam troche co piszecie i postanowilam dolaczyc.

To moja druga ciaza, syn ma prawie dwa latka, urodzony w Polsce. Nastepne dziecko wlasnie pod koniec marca:) Mieszkamy obecnie w Australii i roznica w prowadzeniu ciazy jest ogromna.. przez cala ciaze zaplanowane tylko dwa usg. Przy pierwszym dziecku mialam robione chyba co miesiac, czasami nawet czesciej. Cudowanie jest ogladac dziecko na usg, od razu czlowiek spokojniejszy, a tu nastepne usg i ostatnie w 20 tyg. No i wizyty u ginekologa nie ma w planie ciazy o ile wszystko jest ok. Niby powinnam juz byc spokojniejsza bo przechodzilam to wszystko calkiem niedawno ale wszystko tutaj jest inaczej..
Czy sa tutaj jakies mamusie mieszkajace w Au?
 
reklama
Czesc dziewczyny, poczytalam troche co piszecie i postanowilam dolaczyc.

To moja druga ciaza, syn ma prawie dwa latka, urodzony w Polsce. Nastepne dziecko wlasnie pod koniec marca:) Mieszkamy obecnie w Australii i roznica w prowadzeniu ciazy jest ogromna.. przez cala ciaze zaplanowane tylko dwa usg. Przy pierwszym dziecku mialam robione chyba co miesiac, czasami nawet czesciej. Cudowanie jest ogladac dziecko na usg, od razu czlowiek spokojniejszy, a tu nastepne usg i ostatnie w 20 tyg. No i wizyty u ginekologa nie ma w planie ciazy o ile wszystko jest ok. Niby powinnam juz byc spokojniejsza bo przechodzilam to wszystko calkiem niedawno ale wszystko tutaj jest inaczej..
Czy sa tutaj jakies mamusie mieszkajace w Au?
Australia... egzotyczne zwierzaki tam musi byc pieknie :)
A jakbys sama sobie prywatnie zrobila usg by uspokoic siebie to to bardzo duze koszty? Wiem ze z zasady Polacy wracaja na wizyty u lekarzy do Polski bo taniej ale w Twoim przypadku to troche za daleko ;)
 
Do góry