reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcowe mamusie 2017

Acha ja miałam dobry, to pewnie dlatego później ta krzywa

Tata całe szczęście też ma Rh- , ale on nie pytał nawet o to, a my jakoś nie powiedzieliśmy :p przy kolejnej wizycie musimy powiedzieć.
Grupę krwi też kazał mi nosić w karcie ciąży :-) to ciekawe czemu mi kazał te przeciwciała jeszcze badać... teraz będzie mnie to zastanawiać
 
reklama
No pewnie dlatego ze nie wie jaka gr ma tata bo my mamy razem ARh- i tylko raz badal i kazal ta karte zabrac bo gr krwi mi on nie wyznaczal

f2w3d5qpashmx8j8.png
 
Ja mam rh+ i doktor powiedział że w takim razie męża rh jest nie ważne.
A co do glukozy o smaku cytrynowym mimo to jest słodka?
Dużo bardziej wolałabym wypić coś kwaśnego może do niej jeszcze cytryne "dowalić" :D Ogólnie w ciąży chodzi za mną kwaśne, kiszone ogórki, pomidory, herbata żurawinowa... i słone (kabanosy, krakersy) ... ze słodkiego to najbardziej i raczej tylko tort dakłas od "sowy" uwiebiam go ale to już przed ciążą :) Polecam spróbować i nikomu nie mówicie jaki pyszny bo będą nam wykupywać! :D
 
A glukoza cytrynowa jest slodka. Niestety nie mam porównania ze Zwykla ale jak jest gorsza od tej to sie ciesze ze nie probowalam bo po tej myslalam ze zwroce wszystko

f2w3d5qpashmx8j8.png
 
reklama
Do góry