reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamusie 2017

Dziękuję to teraz będę miała dylemat :D Mi 2 koleżanki polecały tą MotherHood, ja tylko się boję, że ta wata się ubije, jak się maca te poduszki to to wypełnienie takie sobie :/ a cena spora
Ja kupiłam motherhood na Olx, nowa z przesyłką 90 zł. Faktycznie wypełnienie to wata, nie wiadomo co z tym będzie za jakiś czas

f2w33e3k0rq6mc1d.png
 
reklama
Na nfz niby sa 3 usg ale juz dawno je mialam. To zaleY od lekarza.

Ehhh czlowiek zdrowieje z bolu gardla i prawie juz mi nos nie przeszkadza to mnie czysci od 3h...buuu[emoji26]

f2w3d5qpertjxt7p.png
 
Ja mam biegunki od paru dni... ale wydaje mi się, że to wtedy, jak zjem nabiał - jakiś serek, mleko, jogurt :/ i woda się wtedy ze mnie leje... wcześniej nie miałam takich problemów nigdy.

Ja kupiłam motherhood na Olx, nowa z przesyłką 90 zł. Faktycznie wypełnienie to wata, nie wiadomo co z tym będzie za jakiś cza
to fajna cena Ci się trafiła :-)

Ja zapisałam sobie tą 7 i po obejrzeniu filmików, zaczęłam się skłaniać ku niej :D
 
No ja nic takiego nie zjadlam wlasnie...a meczy strasznie.wlewam w sb wody pelno bo zle sie moze skonczyc.mam nadzieje ze przejdzie samo

f2w3d5qpertjxt7p.png
 
To juz wysylam meza bo wszamal wszystkie banany ostatnio jakie byly i ryz gotuje. Mam nadzieje ze pomoże[emoji3] dzieki

f2w3d5qpertjxt7p.png
 
Ja właśnie wycisnęłam soczek marchew-jabłko, wzięło mnie :-)

Też pijecie tak dużo wody? Ja już dłuższy czas mega dużo wody, w nocy się budzę z taką suszą i muszę mieć butelkę przy łóżku... a do wc raz w nocy wstać muszę się wysiusiać :p
 
Ja mam biegunki od paru dni... ale wydaje mi się, że to wtedy, jak zjem nabiał - jakiś serek, mleko, jogurt :/ i woda się wtedy ze mnie leje... wcześniej nie miałam takich problemów nigdy.


to fajna cena Ci się trafiła :-)

Ja zapisałam sobie tą 7 i po obejrzeniu filmików, zaczęłam się skłaniać ku niej :D
Ja mam w wc niestety odwrotnie [emoji34]


Napisane na Lenovo A5500-H w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry