reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamusie 2017

reklama
Jaki tort??? [emoji1]

f2w3d5qpashmx8j8.png
Dakłas :) tak jest podpisany na ladzie w cukierni Sowa ale to pewnie spolszczona nazwa. PYCHOTKA!!! :D :D :D

Ja tez odpuscilam hybrydy ale w tym tygodniu zrobie ten jeden raz w ciazy bo na wesele ide i wlosy tez musze pofarbowac. Ginekolog mowil ze wlosy mozna farbowac a hybrydy to raczej nie sa szkodliwe tylko ten aceton do zmywania... ale ten raz chyba nic sie nie stanie...
 
Jakiej firmy lakier hybrydowy uzywasz? Semilac czy cos ? :)
mam Semilac, ale o nich czytałam, że niby zawierają formaldehyd w niewielkim stężeniu i producent wtedy nie musi umieszczać tego na opakowaniu, bo jest jakaś norma...
Shellac jest hipoalergiczny i nie zawiera tych substancji... aktualnie mam hybrydę na stopach jakieś 2 tygodnie, na rękach zdjęłam i do tej pory nie założyłam, bo trochę mi się nie chciało :p

moja bratowa całą ciążę nosiła hybrydy... nic się nie stało, a używała też Semilaca robione u kosmetyczki...
sama nie wiem, chyba każda sama musi zdecydować czy nosić czy nie, ale warto czytać składy produktów i obserwować czy nic się nie dzieje :-)
jakby iść stroną substancji to wszystkie kosmetyki trzeba wertować pod kątem tego co mają w składzie,a czasami balsamy dla kobiet w ciąży zawierają okropne substancje też :/
 
Krzywa po 24tc normalnie, chyba że wywiad obciążony lub w poprzedniej ciąży była cukrzyca, albo glukoza na czczo wyszła zle.

Hybrydę można frezarką zdjąć, bez acetonu. Ale w sumie bez przesady, nie pije się go, a jak pazurki zawinięte to i nie wdycha za bardzo.
 
Ja mam hybrydę na stopach od miesiąca, już powinnam pójść na zdjęcie, ciekawe, jak teraz tego dokonam leżąc. O hybrydzie na stopach pisała mamaginekolog (ginekolożla Nicole Sochacki-Wójcicka) na facebooku i pisała, że można.
 
ja mam teraz tak twarde paznokcie, że nawet bez hybryd uch nie połamię :) w sumie to dobry czas dla płytki - niech odpocznie :)
a farbować włosy zaczęłam w sobotę na końcówce 1 trymestru. Nie mogłam już na siebie patrzeć :)
 
Ja tam z farbowaniem powtrzymam sie do grudnia na swieta,ale to tylko z racji slaaaaaabych wlosow. No i pofarbuje jak bede miala co do tej pory...

f2w3d5qpertjxt7p.png
 
reklama
Do góry