reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamusie 2017

Witam wszystkie mamusie :) Ja dziś zaczynam 13tc, moje maleństwo ma 6,84 cm, USG wskazało poprawną kość nosową i przezierność 1,3 - podobno też dobrze. Planowana data porodu 28.03.2017 :)
Poniżej przedstawiam wam nasz Skarb <3

Super skarb ja mam poród wyznaczony na 27-03 :D a jestem 13 + 1 dzień a z usg na 23-03.
A przezierność miałam dokładnie taką samą tydzień temu :happy2:
 
reklama
Właśnie szukam jakiegoś. [emoji16]
Mój ginekolog jest dziwny.... Pytam go zimno mi 30' ludzie w tshirtach a ja w swetrze , czy to normalne? A on mi : nie wiem !!!![emoji48] pytam o ból kości ogonowej on nie wie [emoji34] w 8 tygodniu ciąży karetka przywiozła mnie do szpitala miałam krwotok wszyscy ze mną myśleli że już po ciąży, na szczęście to były krwiaki pękające. Tzn na szczęście że to nie dzidziek [emoji307] i mam zwolnienie lekarskie . a on chciał mnie wysłać do pracy 11h stania . łapki mi opadają. Więc szukam nowego kompetentnego....[emoji3]

Napisane na Lenovo A5500-H w aplikacji Forum BabyBoom
A skad jestes moze bede potrafila pomoc;)
 
Czytam w internecie ze wielorodki odczuwaja ruchy dziecka ok 16-17tc a te co pierwszy raz to ok 20tc. A ja wlasnie sobie leze i nagle czuje ze cos sie w brzuszku przemieszcza dotykam po prawe jest! Chwytam za aparat i psytyk! Nam fotke jak nasz dzidzius sie rozpycha aż mi górke na brzuchu zrobił :D
Wrzucisz??
Ja moge polecic ale z Poznania ;)
Ja rowniez Poznan, wczesniej lodz i nidzica;) Z Warszawy nie znam nikogo ale widzialam ze dziewczyny polecaly juz kogos;)
 
Witam marcóweczki! Ja rowniez z terminem na 3 marca, tak wiec jestem w 17tc. Mam na imię Kamila,29 lat i 4 letniego synka. Na genetycznych okazalo sie ze bedzie drugi synuś co okupiłam ogromnym płaczem bo marzyłam o córeczce (ahh te hormony). W kazdym razie juz przywykłam do tej mysli i ciesze sie bardzo. Mam nadzieje ze przyjmiecie mnie do siebie
hej :-)

Witam wszystkie mamusie :) Ja dziś zaczynam 13tc, moje maleństwo ma 6,84 cm, USG wskazało poprawną kość nosową i przezierność 1,3 - podobno też dobrze. Planowana data porodu 28.03.2017 :)
Poniżej przedstawiam wam nasz Skarb <3
śliczne <3 my już też po badaniach prenatalnych :-)

Ja juz po wizycie
emoji4.png
wszystko ok. Przeziernosc karkowa w porządku, tętno dobre, płeć niewiadoma

super, że pozytywnie :D
 
My juz po wizycie :) wszystko ok :) przeziernosc kość nosowa nóżki rączki żołądek główka wszystko na miejscu i odpowiada tyg ciąży czyli 13+1 :) no i ku mojemu zaskoczeniu chhba bedzie chłopak !!!! Na 99% dr powiedział ze chłopak i juz wpisał mi w kartę ciąży mówił ze na następnej wizycie potwierdzi :) także będę miała parke w domu :)
Gratulacje! :-) super że już powiedzieli płeć, u mnie nie powiedział.
Ile dzidziuś ma cm i jaka przyzierność? :-)
 
Witam wszystkie mamusie :) Ja dziś zaczynam 13tc, moje maleństwo ma 6,84 cm, USG wskazało poprawną kość nosową i przezierność 1,3 - podobno też dobrze. Planowana data porodu 28.03.2017 :)
Poniżej przedstawiam wam nasz Skarb <3
Gratulacje! :-)
Jakie piękne zdjęcie, moje nie jest takie wyraźne :-(

Dziewczyny czy u mnie przy przyzierności 1,8 nie powinnam robić dodatkowych badań?? Wszystkie macie mniejszą...
 
Gratulacje! :-)
Jakie piękne zdjęcie, moje nie jest takie wyraźne :-(

Dziewczyny czy u mnie przy przyzierności 1,8 nie powinnam robić dodatkowych badań?? Wszystkie macie mniejszą...
ja również mam przezierność 1,8 mm , może to też od wielkości dziecka zależy w danym momencie ile Twoje maleństwo miało cm w trakcie tego badania?
gdyby było się czym martwić to lekarz by powiedziała..
 
reklama
ja również mam przezierność 1,8 mm , może to też od wielkości dziecka zależy w danym momencie ile Twoje maleństwo miało cm w trakcie tego badania?
gdyby było się czym martwić to lekarz by powiedziała..
W dniu badania maleństwo miało 6,5 cm.

Bardzo dziękuję za odpowiedzi, jestem spokojniejsza :-)
 
Do góry