reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamusie 2017

reklama
a sny są odwrotnoscia więc wiesz [emoji6][emoji6]
A no podobno tak jest[emoji3] bede sie cieszyc jak najbardziej,bo mam starszego brata i podoba mi sie ta kolejność a P to sie ucieszy z juniora jak nie wiem co[emoji12] mama mniej zadowolona bedzie,bo caly czas powtarza,ze ma byc wnusia,a ja pytam"wnuka mam ci nie pokazywać!"
f2w3rjjgvq7get9o.png
 
A no dobry pomysl. Ja lubie takie rzeczy wymyslac[emoji3] dlatego tez niestandardowo dziadki sie dowiedzialy o tym ze bd dziadkami[emoji3] jak czas jest to pomysly do glowy naplywaja. Robie np albumy rodzinne i babcia dostala na 80ur z drzewem genealogicznym na 1 str i zyczeniami odemnie.taka duuuza kartka urodzinowa,ktora co chwile uzupelniam jej nowymi fotami i do drzewa dopisuje nowe osoby[emoji3]

f2w3rjjgliu7k28u.png
Extra:) moi rodzice na 25 rocznice dostali album z wklejanymi zdjeciami;) taki opisany i z wolnymi kartkami na potem;)

Napisane na PAP5451DUO w aplikacji Forum BabyBoom
 
No to jeat fajne.moja mama jeszcze oddala wszystkie zdjęcia mi i bratu,bo nie miala ich w albumie i zeskanowalam wszystko co stare zeby bylo lepsze juZ,a na pierwszych2 str przylepilam jej zdjecia od dzidziusia po teraz

f2w3rjjgvq7get9o.png
 
reklama
Mi jest zupełnie obojętne czy dziewczynka czy chłopiec . Braciszek dla Karinka super , córunia super . Ale wkurzają mnie ciagle komentarze ludzi No oby sie udało ta dziewczynkę , to życzę teraz dziewczynki , teściowa w kółko ze ona chce dziewczynkę i nie dopuszcza innej myśli , musi być dziewczynka . Ile można tego słuchać ??!! Ktoś chce to niech sobie zrobi . Mi jest to obojętne i nie uważam ze jak syn sie urodzi to gorzej !


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry