reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamusie 2017

U mnie znow na odwrot, wszyscy i moi rodzice i tesciowie i nasze rodzenstwo ze to chlopak. Caly czas slysze ze to Rysiek na bank (juz nawet imie mu dali, my nie wybralismy). a ja tak w glebi duszy bym chciala im nosy utrzec, mi naprawde jest to obojetne mojemi prawie mezowi tez ale te teksty:(

Napisane na PAP5451DUO w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
U mnie Adrian ostatnio powiedział swojej mamie ze jeśli jest chłopczyk to kiedys mu powie to jest ta babcia co cie nie chciała , tylko koniecznie chciała dziewczynkę . Teściowa zrobiła minę zdziwiona na maxa i juz sie o dziewczynce nie odezwała . Zobaczymy czy cos jeszcE powie


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
No mi lekarz zasugerował dziewczynkę a to dopiero 14 tydz,nie ukrywam,że gdzieś podświadomie widzę już obraz naszej rodzinki że to dziewczynka i koniec (bardzo chciałabym 2 córki )no ale w 16 tyg na wizycie 14 września mam nadzieję że lekarz mój na NFZ zechce mi potwierdzić płeć bądź nie ,bo prenatalne robilam w przychodni przyszpitalnej u innego lekarza ,niby tylko zasugerował płeć ale wiecie jak to jest ![emoji13]

Napisane na HTC Desire 626 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Niech bedzie cale i zdrowe no coz dziewczynka.... chcialabym bo u nas w rodziniesami chlopcy ...ale niech bedzie zdrowe dzieciatko reszta nie wazna moja tesciowa caly czas mnie wkurza bo mowi ze chlopca nie bierze pod uwage przykro mi z tego powodu[emoji46]

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
MoniaKari, u mnie też całe otoczenie ciągle ględzi, że oby dziewczynka, oby dziewczynka. Krew mnie zalewa. Dziecko. To jest przede wszystkim dziecko. Moje. Kochane. Nie mam żadnych oczekiwań ani preferencji wobec płci. Chcę wiedzieć, bo chcę już nadać imię. Ale jest mi zupełnie obojętne, czy dziewczynka, czy chłopczyk. W chłopcach mam doświadczenie, więc byłoby super. Dziewczynka to coś nowego, więc byłoby super. ;)
 
reklama
Niech bedzie cale i zdrowe no coz dziewczynka.... chcialabym bo u nas w rodziniesami chlopcy ...ale niech bedzie zdrowe dzieciatko reszta nie wazna moja tesciowa caly czas mnie wkurza bo mowi ze chlopca nie bierze pod uwage przykro mi z tego powodu[emoji46]

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom

teraz tak mów a jeszcze bedzie tak ze jak zobaczy wnuka to sie w nim zakocha i bedzie najukochańszy :) wiec glowa do góry :)
 
Do góry