reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcowe mamusie 2017

reklama
noo mnie powoli też już jeansy cisną... ale ja też uwielbiam spodnie dresowe, zwłaszcza te z opuszczonym stanem i krokiem więc tam mi się spokojnie brzuch zmieści :D a myślałyście nad kolorami w pokoiku? bo ja jeden będę przerabiać na dzidziusiowy i tak właśnie myślę o szarości z różem/niebieskim. Tylko chłop marudzi że to smutne będzie i oziębłe ;)
Ja mam niestety do zagospodarowania tylko kącik w sypialni naszej (jeszcze stacjonarny komp musimy wywalic i wstawic tam komode zeby jakies szufladki na ubranka były,próbujemy coś wiekszego znaleźć zeby zamienic mieszkanie ale nic nas nie pokusilo...chcemy 4 pokoje a teraz mieszkania 3 najwieksze robia i te co widzielismy to kiepskie do podzielenia na 4) ale moja kolezanka ma takie spokojniejsze ściany a wesole wyposażenie i fajnie wyglada.

 
Pytanie za 100 punktów do mamusiek które korzystają z poduszek ciążowych. Jaki kształt brać? Widziałam S, C i I i zgłupiałam..
Zamówiłam C ale jeszcze nie dotarla. To jest idealna poducha dla mnie!!!! Ja musze się tak w cos wtulac i do tej pory sluzyla mi do tego moja piezynka,a przykrywalam sie meza[emoji23] ale obiecal mi kiedyś ze jak bede w ciazy to mi podusie zakupi i kupil [emoji23]

 
reklama
Do góry