reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamusie 2017

reklama
Ja oczywiście tez jestem za nie zaglądaniem sobie do portfeli ale niech tez nie krytykuje moich decyzji . Każdy kupuje to na co ma ochotę i wychowuje dziecko jak chce . Ale nietaktem jest wyśmiewanie sie z Carolajny ze kupiła wózek za 10 tys . Moze kupić za 30 jeśli ja stać i jej sie podoba . A pisanie o niej tak prześmiewczo bo nie wchodzi ostatnio na forum jest co najmniej dziwne . Ja nie mam zamiaru śmiać sie z kogoś zw ktoś chce kupić cos używanego dla dziecka i nie bede nikogo nakłaniać zeby tego nie robił . Jego sprawa . Czas trochę zluzowac i nie narzucać innym swojego zdania bo nie zawsze ma sie racje , albo sa osoby które żyją inaczej i trzeba to zrozumieć .


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Po pierwsze to mówiłam o czymś innym, ale już nie chcę mi się tego komentować, bo jak widać jak grochem o ścianę. Akurat dla mnie kupno wózka za 10 tys. pln jest przynajmniej nierozsądne i chyba mam prawo mieć swoje zdanie? To Ty zaczęłaś pisać o jakiejś zazdrości, bo niby mnie nie stać na wózek, itp. itd.
Dla mnie to koniec dyskusji. Wypadałoby czasem czytać ze zrozumieniem.

Powodzenia dziewczyny! Ja uciekam z marcówek. Ciao!
 
Po pierwsze to mówiłam o czymś innym, ale już nie chcę mi się tego komentować, bo jak widać jak grochem o ścianę. Akurat dla mnie kupno wózka za 10 tys. pln jest przynajmniej nierozsądne i chyba mam prawo mieć swoje zdanie? To Ty zaczęłaś pisać o jakiejś zazdrości, bo niby mnie nie stać na wózek, itp. itd.
Dla mnie to koniec dyskusji. Wypadałoby czasem czytać ze zrozumieniem.

Powodzenia dziewczyny! Ja uciekam z marcówek. Ciao!
Eveee nie odchodź. Potrzebne nam tu mamy z doświadczeniem, a nie wypchanym portfelem ejjjjjj... tak mi się zrymowało :p
 
O jej nie było mnie "chwil parę" i taka awantura o "psią kupę" :( szkoda że niektórzy tak plują jadem. Wyścig szczurów zaczyna się już od przysłowiowej kołyski... A odbija się to później na dzieciach. Bo ja mam a ty nie masz!!! Dzieci w wieku szkolno przedszkolnym są bezwzględne! Wszystko potrafią wygadać :( przykre to bo to nie o to chodzi przecież. Każdy kupuje to na co go stać i ze zdrowym rozsądkiem! Ja nie wstydzę się wcale ze większą połowę rzeczy dla dziecka kupię z drugiej ręki. To żaden wstyd bo przeważnie te rzeczy są na chwile... Dzieci rosną w oszałamiającym tempie! Nie sądzę żeby to miało jakiś wpływ na moje dziecko a na pewno moja kieszeń to odczuje w pozytywny sposob. :)




 
reklama
Po prostu nie zapominajmy, że bardzo łatwo można urazić drugą osobę, i że to, co nam się wydaje oczywiste zupełnie inaczej może zostać odebrane przez drugą stronę.

Oczywiście dochodzą do tego nasze hormony oraz to, że pieniądze, polityka czy religia, to tematy, których lepiej nie poruszać :).

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry