reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamusie 2017

Ja tez nie odczulam tego jako wysmiewanie.
Mnie przy poerwszym dziecku nie bylo stac ns gadzety kupilam najbardziej potrzebne rzeczy i dobrze bo synek tylko spal i jadl i nic wiecej mu do szczescia nie bylo potrzebne. Teraz przy drugim tez nie bede kupywac choc teraz moge juz sobie pozwolic ale wiem ze mozna sie bez tych wszystkich rzeczy obejac. Moj brat ma 6 miesieczna corke i ona ma wszystko, misiaszumisia i inne pierdoly a w sumie i tak najlepiej malej jest spac przy rodzicach i noszenie na raczkach. I tak naprawde nic sie nie sprawdza ale nie da sie przetlumaczyc i w sumie nie zamierzam.
Kazdy kupuje co uwaza ale vzasami warto wysluchac doswiadczonych osob.

Teraz dokupie nowy fotelik i wanienke taka wyprofilowana bo mialam porzyczona a byla super no nie trzeba dziecka na rece trzymac.

Bylam w piatek u lekarki zbadala mnie i powiedziala zebym na usg poszla dopiero w 12 tygodniu a to jeszcze dwa i pol tygodnia i chyba pujde prywatnie bo nie wytrzymam z ciekawosci.
 
reklama
Ja właśnie po wizycie . Dzidzia ma 54 mm , 12 tydzień i wszystko dobrze . Lekarz powiedział ze nie mam bać sie prenatalnych bo on juz widzi ze wszystko jest dobrze . Prenatalne za tydzień . Moje dziecko jak zwykle grzecznie sobie leżało :) z Karimem było tak samo , cała ciąże anioł , w brzuchu mało co sie ruszał i kopał . Za to jak wyszedł z brzucha to sobie to odbił [emoji3]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
O jej nie było mnie "chwil parę" i taka awantura o "psią kupę" :( szkoda że niektórzy tak plują jadem. Wyścig szczurów zaczyna się już od przysłowiowej kołyski... A odbija się to później na dzieciach. Bo ja mam a ty nie masz!!! Dzieci w wieku szkolno przedszkolnym są bezwzględne! Wszystko potrafią wygadać :( przykre to bo to nie o to chodzi przecież. Każdy kupuje to na co go stać i ze zdrowym rozsądkiem! Ja nie wstydzę się wcale ze większą połowę rzeczy dla dziecka kupię z drugiej ręki. To żaden wstyd bo przeważnie te rzeczy są na chwile... Dzieci rosną w oszałamiającym tempie! Nie sądzę żeby to miało jakiś wpływ na moje dziecko a na pewno moja kieszeń to odczuje w pozytywny sposob. :)




Ja tam nie moge sie doczekac polowania na ciuszki w ciucholandach[emoji3] wiadome,ze jak sie zakoch w czyms w normalnym sklepie i "'nie bd mogla bez tego zyc" to pewnie kupie,ale dzieci tak szybko rosna,a te ubrania takie drogie,a w ciuszku widuje cudowne ubrania w ogole nie zniszczone to zal nir kupić jak mozna wiecej [emoji23] nowy na pewno bd wozek bo kiedys tam wspominalam mamie ze mozna fajne uzywane kupic to ona powiedziala,że ona funduje wozek dla wnuka i musi byc nowy to jak tak bardzo chce to chetnie przyjme[emoji16] i lozeczko nowe tez pewnie zakupie bo wszystkie dzieci w rodzinie dalej używają wiec po nich mi sie nie dostanie. Ale kolyska juz uzywana [emoji3]

 
Aaaaaa ja dzisiaj byłam! Było tyle pieniutkich dla dziewczynek i dla chłopców!! Aż żal było nie kupić! :( szkoda że nie znam płci dzidziuśka[emoji14] Ale dla siebie wychaczyłam ciążowa w moim ulubionym kolorze :)




 
Aaaaaa ja dzisiaj byłam! Było tyle pieniutkich dla dziewczynek i dla chłopców!! Aż żal było nie kupić! :( szkoda że nie znam płci dzidziuśka[emoji14] Ale dla siebie wychaczyłam ciążowa w moim ulubionym kolorze :)




Ja dlatego teraz unikam ciuszków, bo zamiast dla sb bd patrzyla na ubrania dla dzidzi[emoji23] ale jutro ide na badania krwi to jak bd wracala to kilka jest po drodze...hehe..

 
Ja dlatego teraz unikam ciuszków, bo zamiast dla sb bd patrzyla na ubrania dla dzidzi[emoji23] ale jutro ide na badania krwi to jak bd wracala to kilka jest po drodze...hehe..

Hehe bedzie Cie korcić żeby coś kupić[emoji14]ja dziś za swoją bluzkę dałam całe 10zł30gr haha
A za dyche miałabym kilka par śpiochów bodów sukienek albo spodenek[emoji14]




 
Pewnie bedzie, ale postaram sie tylko poogladac [emoji23] moze cos duuuzego znajdę dla siebie [emoji16]

Na pewno coś znajdziesz :)
Buszowanie jest najlepsze :) no i przede wszystkim jak już coś się znajdzie to już nikt inny nie będzie tego mieć :)
A jak się kupuje w sieciowych sklepach to pół miasta chodzi w tym samym[emoji14]




 
reklama
noo mnie powoli też już jeansy cisną... ale ja też uwielbiam spodnie dresowe, zwłaszcza te z opuszczonym stanem i krokiem więc tam mi się spokojnie brzuch zmieści :D a myślałyście nad kolorami w pokoiku? bo ja jeden będę przerabiać na dzidziusiowy i tak właśnie myślę o szarości z różem/niebieskim. Tylko chłop marudzi że to smutne będzie i oziębłe ;)
 
Do góry