reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamusie 2017

reklama
No właśnie te wielkie gacie mnie zastanawiają..bo bardziej przepuszczalne ? Przecież jak owinę się podpasko-pieluszką po pas to co mi da przepuszczalna tkanina? Ważne zeby utrzymała to ustrojstwo :( i serio trzeba owijać się jak Mumia, az tak się mocno czyścimy, ze nie wystarczy nocna podpaska!? :) i jeszcze piżama do porodu- wygoda, pozwalają to wkładać? Jednorazowe to chyba? Czy to bardziej po porodzie? Wiem ze wcześnie na takie pytania, ale to mnie zaciekawiło miedzy innymi ;)


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom

Mnie przerażają te gacie nie trzymające tego czegoś, mi sie lało po nogach, nie wiem totalnie skąd ten pomysł z tymi gaciami bo na pewno nie dla naszej wygody...
Ja rodziłam w swojej piżamie ...


 
1470122030-ysmcrn.jpeg


Oto ja dziś...zero motywacji, powinnam w domu siedzieć attachFull765634 snuje się po pracy, i nie mogę się zmotywować do działania attachFull765633 ugh

hehe no ja od rana zamiast pracować na forum siedzę:D
 

Załączniki

  • upload_2016-8-2_9-42-12.png
    upload_2016-8-2_9-42-12.png
    124 bajtów · Wyświetleń: 49
  • upload_2016-8-2_9-42-12.png
    upload_2016-8-2_9-42-12.png
    124 bajtów · Wyświetleń: 54
Ale rozumiem że alergen.macie wykryte tak?

Wysłane z mojego HUAWEI P7-L10 przy użyciu Tapatalka
tak testy miał nawet teraz w czerwcu , wcześniej rok temu w lipcu i dwa lata temu w październiku.
Psychicznie.... wstydzi się rozbierać czasem, ale to przez to, że ktoś mu zwraca uwagę na to "masz strupki" "masz krew" nie zawsze są to dzieci, niestety dorośli są perfidni-np. wychowawczyni z 0 wstawiała mu naganne zachowanie za "Patryk ciąga skarpetki i się drapie' "Patryk drapie się i nie chce pracować na lekcjach" "Patryk jest senny, drapie się"....napisałam skargę do KO, była kontrol, skończyły się naganne, pani zrobiła się miła. ale i tak przeniosłam go do innej szkoły i od września do klasy 1 idzie w innej szkole.
 
Hej dziewczyny, dość dawno sie nie odzywałam, ale jakoś nie mam siły na nic. Całymi dniami przewalam sie z boku na bok, nic nie robię, cały czas mnie muli choć nie wymiotuje i nie mogę sie pozbierać po tym jak zostawił mnie ojciec dziecka Jutro idę na wizytę, mam nadzieje ze bedzie wszystko dobrze, choć boje sie ze nie zobaczę serduszka :/

Zostawił Cię wiedząc o dziecku już???! Jeśli tak to nie był Was warty. Trzymaj się! Na wizycie na pewno będzie ok! Który to tc?

Madziek nie macie lekko z tymi alergiami i AZS :/ Mnie dorosłej osobie nie jest łatwo na eliminacyjnej diecie, a co dopiero 7 latkowi. Dzielny jest!

Też się zastanawiam czy nie chodzić do dwoch lekarzy, mam pakiet medyczny w LuxMedzie, ale żadnego sensownego gina tam. Ale chyba pójdę do pierwszego lepszego, bo późniejsze badania będą bezpłatne.

KaLoLek pomysł na wątek spoko - trochę straszno, trochę śmieszno ;)
 
Mnie przerażają te gacie nie trzymające tego czegoś, mi sie lało po nogach, nie wiem totalnie skąd ten pomysł z tymi gaciami bo na pewno nie dla naszej wygody...
Ja rodziłam w swojej piżamie ...
ja chodziłam w swoich bawełnianych pod koszulą i dobrze sprawdziły się te wielorazowe z siateczki - teraz na pewno kupię ze 4 szt, tylko na poranną kontrolę zdejmowałam;)
 
reklama
Do góry