reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamusie 2017

reklama
A tak apropo prac domowych. Może któraś z mamus z Warszawy może polecić jakąś Panią do pomocy w domu? Szukam kogoś takiego, dałam ogłoszenie i zgłosiła się tylko jedna osoba...

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
I ta chwila, kiedy pijąc herbatę z cytryną i przeglądając strony z blogami w pracy, dzwoni klient a ja zamiast odebrać wysyłam sms'a : jestem na spotkaniu, oddzwonię ;)
Ugh niedobra zła i podła ;)


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom

Hihi dobre !! [emoji81]

Dziewczyny nie wiem czy mnie pamiętacie bo mało sie tu udzielałam ale wczoraj byłam u dr i widziałam serduszko kruszynki :) dzis mam 6+1 termin na 27.03.2017:)

Super!!!! Gratulacje[emoji4]

Dziewczyny ja dzisiaj mam pierwsze usg!!! :-) czy zawsze dostaje się zdjęcie?

Ja na pierwszej wizycie na NFZ dostałam, na drugiej juz nie ale zrobiłam zdj swoim telefonem żeby mieć :)


 
Agnieszka zależy ile tych okien .... Ja w domu robie wszystko, okien nie myłam bo mi sie nie chce ale po jednym ogarnę bo brudne są. Odkurzam chociaż lekarz zakazał.. Nie wiem co z tym odkurzaniem w sumie jest nie tak, on tez nie wiedział.


 
Witam się śpiąco z pracy. Jak wy znosicie pracę, kiedy tak bardzo chce się spać? :p

Ja jestem na zwolnieniu od 19.07 :) i nie narzekam baaaaardzo mi z tym dobrze [emoji16][emoji16]

Dziewczyny jak u was z pobolewaniem podbrzusza ? Boli was nadal czy przestało ? Mnie dosc długo nie bolało a dzis znowu zaczęło, tak troszkę ale ciagle o tym myśle...


 
reklama
Ja jestem na zwolnieniu od 19.07 :) i nie narzekam baaaaardzo mi z tym dobrze [emoji16][emoji16]

Dziewczyny jak u was z pobolewaniem podbrzusza ? Boli was nadal czy przestało ? Mnie dosc długo nie bolało a dzis znowu zaczęło, tak troszkę ale ciagle o tym myśle...


Mnie wcześniej nie bolało a dziś pobolewa, ale mam dziś wizytę więc powiem o tym.

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry