reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcowe mamusie 2017

Niestety. Przykład chociażby z zzo, niby od.lipca tamtego roku mają obowiązek dac na życzenie A i tak rzadko gdzie dają, bo anestezjologa niby brak, niby zajęty bla bla bla

Wysłane z mojego HUAWEI P7-L10 przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Ja jak czekałam na salę porodową, to też słyszałam inny poród. Dziewczyna okropnie się darła i w ogóle nie współpracowała z położnymi. Od początku założyła, że będzie cc, a że wskazań nie było, to musiała rodzić naturalnie. W związku z tym nie słuchała położnych i w ogóle nie parła. Skończyło się tak, że w ostatniej chwili pojechali na CC, w przeciwnym razie dziecko byłoby niedotlenione. Tak więc nie zawsze to jest wina lekarzy czy położnych, bo rodzące też często mają swoje "widzimisie"...
 
Niestety. Przykład chociażby z zzo, niby od.lipca tamtego roku mają obowiązek dac na życzenie A i tak rzadko gdzie dają, bo anestezjologa niby brak, niby zajęty bla bla bla

Wysłane z mojego HUAWEI P7-L10 przy użyciu Tapatalka
Z tym anestezjologami to może i być prawda.... Zwróćcie uwagę jak ciężko dostać się do gina na NFZ. A dlaczego? Bo to wina chorego systemu w naszym kraju. Brakuje lekarzy, papierologii sterty, nie ma czasu na leczenie ludzi, a już nie mowa o profilaktyce. Ostatnio z moim endokrynologiem o tym rozmawiałam i w naszym kraju jest o 2/3 za mało endokrynologów w porównaniu do innych krajów.
Skoro jest jeden anestezjolog na kilka oddziałów na dyżurze, nie dziwmy się, że on po prostu się nie wyrabia... Wiem, mnie też to wszystko ogromnie frustruje, ale staram się też zrozumieć tę stronę lekarzy....
 
Tak, bo niektóre baby są cholernymi egoistkami i zamiast o zdrowiu dziecka, myślą o swojej wygodzie. Później pretensje do szpitala, że dZiecko niedotlenione, swojej winy nie widzą.

Wysłane z mojego HUAWEI P7-L10 przy użyciu Tapatalka
 
Ja rodziłam 11 godzin ze znieczuleniem i teraz tez chciała bym mieć znieczulenie. Skurcze ogólnie czuć ale nie bolą, gorzej z partymi 50 minut miałam parte i nie mogłam urodzić. Porodu akurat boje sie najmniej, bardziej chyba powikłań ze sie zawinie dziecko w pępowinę np.




 
Dziekuje za cieple przyjecie wczoraj nie pisalam bo zasnelam .jas urodzil sie wczesniej mialam lozysko centralnie przodujace i dostalam krwotoku cala ciaze lezalam bralam fraxiparine mialam cukrzyce generalnie ciaza byla zagrozona po dwoch poronieniach teraz tez jestem na zastrzykach 20 lipca bylo widac pecherzyk ciazowy tak sie boje kolejna wizyta 11 sierpnia jas nie daje mi odpoczac fhodze do pracy licze troche na zwolnienie

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Z tym anestezjologami to może i być prawda.... Zwróćcie uwagę jak ciężko dostać się do gina na NFZ. A dlaczego? Bo to wina chorego systemu w naszym kraju. Brakuje lekarzy, papierologii sterty, nie ma czasu na leczenie ludzi, a już nie mowa o profilaktyce. Ostatnio z moim endokrynologiem o tym rozmawiałam i w naszym kraju jest o 2/3 za mało endokrynologów w porównaniu do innych krajów.
Skoro jest jeden anestezjolog na kilka oddziałów na dyżurze, nie dziwmy się, że on po prostu się nie wyrabia... Wiem, mnie też to wszystko ogromnie frustruje, ale staram się też zrozumieć tę stronę lekarzy....
Tak tak zgadzam się, ale to nie powinien być nasz problem, skoro coś obiecują to powinno to działać tip top

Wysłane z mojego HUAWEI P7-L10 przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Dziewczyny dzięki za podpowiedź odnośnie leków :) wysłałam męża do apteki i kupił *spam*, obawiam się że efekty mogą być słabe bo na mnie normalnie działają tylko te najsilniejsze leki i tak :/ ale zobaczymy :) wody z solą tez będe próbować, dzięki :)

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry