reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcowe mamusie 2017

reklama
Najgorsze jest to ze w sierpniu jedziemy na wesele. Jestesmy 2 lata po slubie i juz slysze te pytania... Czy myslimy o dzieciach...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Z innej beczki...wsiadanie na motor w naszym stanie to chyba głupi pomysł...? ;) do 4tygodnia jeździłam (bo ciąży nie miałam potwierdzonej) a teraz kusi mnie a z drugiej strony się boję...


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom

Niby nie można . Lekarz mi we wtorek powiedział ze rower i motor odpada . Ale na basen można jeździć :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Najgorsze jest to ze w sierpniu jedziemy na wesele. Jestesmy 2 lata po slubie i juz slysze te pytania... Czy myslimy o dzieciach...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
napewno bedzie dobrze, krwawienia nie koniecznie oznaczaja cos złego. A co do rodzinki to powiedz, zeby sie nie interesowali tym co robicie w lozku bo nie wypada i tyle tematu bedzie, nas tez meczyli o 1sze dziecko, a pozniej rok wałkowania kiedy drugie, juz zaczełam unikac rodziny, zeby tylko sie przestali pytac.
 
Najgorsze jest to ze w sierpniu jedziemy na wesele. Jestesmy 2 lata po slubie i juz slysze te pytania... Czy myslimy o dzieciach...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Rodziną się nie przejmuj...przecież to nie oni mają wychowywać tylko wy więc nie rozumiem po co w ogóle się wtrącają. Nasz też pytali żeby synek sam nie był i tak dalej...normalnie już dosyć miałam i powiedziałam w końcu, że jak przyjdzie czas i jak bóg da to będzie a jak nie to nie będzie i tyle. No i gadki ucichły, także wiesz rodzina to rodzina, najważniejsi jesteście teraz Wy a nie oni i ich wywody :)
 
cześć dziewczyny! przebrnęłam przez wątek własciwie cały i nieśmiało dołączam, choc nie wiem czy nie za wcześniej.
Jestem po pierwszej wizycie w 5t5d niestety był tylko pęcherzyk 8mm, lekarz stwierdził, ze ciąża młodsza o tydzień. Od tego czasu jestem zestresowana okropnie, dzisiaj mam kolejna wizytę w 6t5d i bardzo się boję, że nie zobaczę zarodka i serduszka.
Betę badałam przyrastała ładnie, w poniedziałek było 18600.

A o mnie- mam 31 lat, to moje pierwsze dziecko :)
Hej, witamy! I daj znać po wizycie.

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
cześć dziewczyny! przebrnęłam przez wątek własciwie cały i nieśmiało dołączam, choc nie wiem czy nie za wcześniej.
Jestem po pierwszej wizycie w 5t5d niestety był tylko pęcherzyk 8mm, lekarz stwierdził, ze ciąża młodsza o tydzień. Od tego czasu jestem zestresowana okropnie, dzisiaj mam kolejna wizytę w 6t5d i bardzo się boję, że nie zobaczę zarodka i serduszka.
Betę badałam przyrastała ładnie, w poniedziałek było 18600.

A o mnie- mam 31 lat, to moje pierwsze dziecko :)
Monika nic sie nie przejmuj. U mnie tez jest ciaza młodsza o tydzień i dwa dni. Dziś zaczynam 8 tydzień. Wiec glowa do góry , uśmiechnij się [emoji6]

Napisane na LG-H320 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Najgorsze jest to ze w sierpniu jedziemy na wesele. Jestesmy 2 lata po slubie i juz slysze te pytania... Czy myslimy o dzieciach...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
To u mnie było na odwrót. Myśleli, że jeszcze dwa lata poczekamy. Za to jak oznamiłam, że w ciąży mama się nie cieszyła... bo do 3 msc moge poronić. Jak powiedziałam, że ide do gina ( 5tydz) to mi powiedziała, że mam czakać do 3 msc... po cp wcześniej iść i się stresować i przeżywać. Mama kiedyś poroniła w 10 tyg.
Powiedziałam jej, że to moje życie, moje decyzjw i moje plany. Moje zdrowie i nic Ci do tego.
Sasiadka za to jak wzielosmy psa to oznajmiła, że powinniśmy dzieci robić, a nie psy brać. To jej też odparowałam, że jest niewychowana starą babą bo ja nie moge mieć dzieci i powinna się zastanowić nad sobą, a nos wtykać w telewizor jak lecą seriale jej pokroju typu szpital.
Od tamtej pory cisza. Rodzice też odparuj. Nie ich brzuch, nie ich zdrowie. Sami niech se zrobią.
 
reklama
cześć dziewczyny! przebrnęłam przez wątek własciwie cały i nieśmiało dołączam, choc nie wiem czy nie za wcześniej.
Jestem po pierwszej wizycie w 5t5d niestety był tylko pęcherzyk 8mm, lekarz stwierdził, ze ciąża młodsza o tydzień. Od tego czasu jestem zestresowana okropnie, dzisiaj mam kolejna wizytę w 6t5d i bardzo się boję, że nie zobaczę zarodka i serduszka.
Betę badałam przyrastała ładnie, w poniedziałek było 18600.

A o mnie- mam 31 lat, to moje pierwsze dziecko :)

_monka_ dołączaj, witamy:)
Początek czy nie, beta piękna, więc wszystko będzie dobrze:) Daj znać po wizycie. Trzymam kciuki za serduszko, ale nawet jak nie będzie jeszcze to nie ma się co martwić na zapas, wszystko w swoim czasie:)
 
Do góry