reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcowe mamusie 2017

Dżoł, piersi raz bolą raz nie! to żaden wyznacznik na szczęście :) też się dzis obudziłam bez bólu piersi i chciałam gna,c do lekarza ale chyba jednak odpuszczę :)

krwawienia też się zdarzają, na pewno wszystko będzie OK, ale tak jak dziewczyny mówią, najlepiej pójść do lekarza albo na IP i sie upewnic :)
 
reklama
Anita cycki do przodu, nie nakrecaj się jedną z drugą! Dżoł czyli czekasz do jutra?

Nie wiem czy czytalyscie jeden z moich postów gdy myślałam że jestem o 3 tygodnie w młodszej ciąży bo w 23 dniu cyklu najpierw dostałam żywe krwawienie A później jakby okres który trwał 10 dni. A już wtedy byłam w ciąży.

Napisane na HUAWEI P7-L10 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja zrobilam bete w poniedzialek (1235) i wczoraj po pracy. Czekam na wynik. Gin. Powiedzial ze jak bedzie odpowiedni przyrost to bedzie ok ale nie wiem jak to sie ma do dzisiejszego krwawienia. Juz mniej mi leci. Znowu ( jak w sobote) jakby jednodniowy a wlasciwie parogodzinny okres [emoji20]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Mi dokładnie to samo powiedzieli ze wszystko zależy od jutrzejszego wyniku bety jeżeli wzrasta to jest dobrze jeśli nie no to niechce dziś o tym myślec ... Trzymam kciuki dzol oby beta piękne rosła daj znać pózniej


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Lilija nie. Przestała kiedy już nie potrzebowała zjeść w nocy. Budzi się czasami jak kolejny ząb wychodzi i smok jej wypadnie ale to mąż ogarnia teraz:) ja w nocy już do niej nie wstaje
 
Mam podobnie dzol od poniedziałku plamienia od brązowych do koloru żywej krwi wczoraj byłam w szpitalu zrobili betę wynik 116 i jutro rano powtórka bety i zobaczymy a tez jakby piersi mnie nie bolą sama już nie wiem [emoji853]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
3mam kciuki i mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze... :*
 
Czytałam. To jest dowód na to że w ciąży wszystko się może zdarzyć. Koleżanki mama po trzech miesiącach się skapla że jest w ciąży. Jak nie miała okresu a tu prawie 12tc ciąży był jak była u lekarza.
 
Anita cycki do przodu, nie nakrecaj się jedną z drugą! Dżoł czyli czekasz do jutra?

Nie wiem czy czytalyscie jeden z moich postów gdy myślałam że jestem o 3 tygodnie w młodszej ciąży bo w 23 dniu cyklu najpierw dostałam żywe krwawienie A później jakby okres który trwał 10 dni. A już wtedy byłam w ciąży.

Napisane na HUAWEI P7-L10 w aplikacji Forum BabyBoom

Tak czytałam mam nadzieje ze u nas tez wszystko będzie dobrze


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Czytałam. To jest dowód na to że w ciąży wszystko się może zdarzyć. Koleżanki mama po trzech miesiącach się skapla że jest w ciąży. Jak nie miała okresu a tu prawie 12tc ciąży był jak była u lekarza.

Ja w pierwszej ciąży to tak koło 10 tygodnia się kapnelam bo okres nie regularny miałam


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry