reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcowe mamusie 2017

Leuksypida Suwaczki sie ustawia w ustawieniach twojego profilu w sygnaturze. Musisz mieć Bb code najlepiej wyszukać w Google suwaczki Bb i tam wpisac swoje dane i potem skopiować do sygnatury link :) mam nadzieje ze pomogłam :)

Ja sie nie odzywam od kilku dni, byliśmy na urlopie nad morzem, zmoklam i wymarzlam sie na zapas ... Ale w morzu tez tyłek zamoczyłam w lodowatej wodzie [emoji38]Ach to polskie lato ..

Czytam na bierząco .

Dżoł trzyma sie kochana bedzie dobrze :) na pewno fasolka sie utrzyma :)

Eveee wiedziałam ze bedzie wszystko dobrze :)

Ja jutro podglądam serduszko, strasznie sie boje ze nie bedzie .... A tak poza tym samopoczucie extra oprócz tego ze jestem śpiąca i piersi bolą to mało powiedziane .. [emoji6]


74709jcg0i411sm0.png
 
reklama
Leuksypida Suwaczki sie ustawia w ustawieniach twojego profilu w sygnaturze. Musisz mieć Bb code najlepiej wyszukać w Google suwaczki Bb i tam wpisac swoje dane i potem skopiować do sygnatury link :) mam nadzieje ze pomogłam :)

Ja sie nie odzywam od kilku dni, byliśmy na urlopie nad morzem, zmoklam i wymarzlam sie na zapas ... Ale w morzu tez tyłek zamoczyłam w lodowatej wodzie [emoji38]Ach to polskie lato ..

Czytam na bierząco .

Dżoł trzyma sie kochana bedzie dobrze :) na pewno fasolka sie utrzyma :)

Eveee wiedziałam ze bedzie wszystko dobrze :)

Ja jutro podglądam serduszko, strasznie sie boje ze nie bedzie .... A tak poza tym samopoczucie extra oprócz tego ze jestem śpiąca i piersi bolą to mało powiedziane .. [emoji6]


74709jcg0i411sm0.png

Jutro tez mam wizyte ale pewnie dalej nic nie bedzie widac. Nic mi nie mow o pogodzie nad baltykiem [emoji36] jestem z 3-miasta[emoji23][emoji23] i teraz jak ma sie ocieplic to ja wracam do roboty po urlopie ☹️


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny. Ciężko was nadrobić:) zaraz chyba będzie koniec marcowych mamusiek co?

Cluue ile już mamy dziewczyn w tabelce?

Dziewczyny czy możecie mi wysłać linki do naszych pozostałych tematów?
 
Hej, jak minęła niedziela?
Mam jutro wieczorem wizytę i złe przeczucia. Mdłości ustały, cycki nie bolą, nie biegam w nocy sikać.

Trzymajcie kciuki aby była fasolka...
 
Lilija bedzie na pewno fasolka ja tez z takimi obawami szlam :)

My jutro podglądamy serduszko czy jest :)

My juz w domu, fląderki wypatroszone i zamrożone i tak sie zastanawiam czy moje dziecko nie ma przypadkiem ospy bo ma jakies dziwne krostki ale wydaje mi sie ze to moze komar bo ma tylko na jednej stronie ręka i buzia hmmm jutro musimy iść do pediatry ocenić, w sumie miała jedna szczepionke na ospę No ale mam kolejny powód do zmartwień czy z fasolka ok chociaż ja na ospę chorowałam.


Miłej nocki[emoji4]


74709jcg0i411sm0.png
 
Mydestiny u mnie maz był na każdej wizycie w 1 ciąży i w tej również poszedł ze mną i nasza córeczka też:)
 
reklama
W pierwszej ciąży mąż chodził że mną od 20tc. Przynajmniej widział już co nieco. Tak się właśnie zastanawiam czy warto brać dwulatka na usg? Jeśli byśmy ja wzięli to pewnie dopiero jak dzidzie konkretnie już będzie widać w okolicach 34-35 i wyżej. Podzielcie się swoimi opiniami? Jak to u Was było?
 
Do góry