reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcowe mamusie 2017

Hej :-) :)

Mogłabym dołączyć? U gina już byłam, jest pęcherzyk ale za mały, żeby cokolwiek wyliczyć, następna wizyta 9 sierpnia. Termin z OM z kalkulatorów wychodzi na 19 marca :tak:
Mam na imię Karolina, mam 27 lat i córeczkę - Dominikę która ma 2 latka.
 
reklama
W pierwszej ciąży mąż chodził że mną od 20tc. Przynajmniej widział już co nieco. Tak się właśnie zastanawiam czy warto brać dwulatka na usg? Jeśli byśmy ja wzięli to pewnie dopiero jak dzidzie konkretnie już będzie widać w okolicach 34-35 i wyżej. Podzielcie się swoimi opiniami? Jak to u Was było?
Jeżeli jest grzeczne a Ty jesteś w stanie zapanować na dzieckiem to możesz zabrać, poczuje się częścią czegoś wielkiego.
Ale rozbrykanego dziecka bym nie brała.

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Bluecaat witamy :) fajny awatarek Rainbow Dash ;)

Witajcie :) ja sie czuje dzis koszmarnie, dopiero na 14.30 mam wizytę i podglądamy czy jest serduszko a poza tym mam stan podgorączkowy i boli mnie gardło i nie za bardzo mam co wziąć :( same ibupromy i polopirynę, myślicie ze taki dziecięcy paracetamol mogła bym wypić ??? I jeszcze tak mnie mdli odkąd wstałam bleeee


Co do wizyt z mężem czy dzieckiem ja dzis idę z córeczka bo nie mam jej z kim zostawić ( ospy raczej nie ma ani nie ma więcej krost i te co ma znikają ) a w pierwszej ciąży na te początkowe wizyty chodziłam z mężem bo lekarz twierdził ze lepiej na poczatku jak wszystko widać bo pózniej jak dziecko duże to nie ma takiego efektu. Jutro tez maź idzie ze mną bo akurat wizyta po jego pracy :) miłego dnia :)


74709jcg0i411sm0.png
 
Jeżeli jest grzeczne a Ty jesteś w stanie zapanować na dzieckiem to możesz zabrać, poczuje się częścią czegoś wielkiego.
Ale rozbrykanego dziecka bym nie brała.

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom

Ja sie zastanawiam nad moja 6 latka bo ona potrafi cos palnąć :) szczególnie podczas usg moze mieć trafny komentarz [emoji12]


74709jcg0i411sm0.png
 
Cześć dziewczyny
Lilija ja tez nie mam specjalnych objawów, w dzien tez nie latam za czesto do kibelka, natomiast nie jestem w stanie przespac całej nocy bez pojscia do toalety, ale mysle, ze objawy tez beda sie zmieniac w zaleznosci od tc.
Ola_fasola a moze to potówki??
Mydestiny- maz był ze mna na ostatniej wizycie, czyli serduszkowej, pojdzie pewnie jeszcze na genetyczne i połowkowe, gdzie jest usg 3d, tak to nie ma zupełnie sensu zeby chodził i tak ktos musi wtedy zostać z synkiem w domu.
Leuksypida wlasnie tez sie zastanawiałam, ale moze lekarz mi nagra filmik i w domu puszczę młodemu, teraz ma 2,5, roku, wiec nie sadze, zeby zabranie go na wizyte do ginekologa miało jakis wiekszy sens.
 
Dziewczyny faktycznie macie rację. Ze jak dziecko większe to etapami się ogląda. Pomyślę nad zabranie małej w okolicach 20-25tc. Mała niby spokojna. Bardziej może zareagować placzem na to co obcy facet robi z brzuchem jej mamy .
Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty i bijące serduszka.
 
Ja meza planuje zabrac dopiero na polowkowe jak bedzie wszystko dobrze no i zeby zobaczyc plec. Na serduszkowa moze i bym zabrala ale sama nie wiem czy cos bedzie widac ☹️ zaraz sie ogarniam i wychodze bo wizyty od 10 do 13.


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Truskawka89 jeszcze chwila na zastanowienie się nad tematem jest. Moja corcia 19 mają skończyła 2latka. Zobaczymy za kilka tygodni na jakim jest etapie rozwoju i pewnie podejmiemy decyzję. Z córką mam nagranie na płycie z 21tc.
 
Do góry