reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamusie 2017

Ja swoją zamowilam na allegro :) dla mnie rewelacja jeśli chodzi o komfort spania. Używam jej od lutego :)

Ja używam głównie kremów naturalnych. Rzadko kiedy skusi mnie Clarins (w ramach kuracji). Tylko ja mam taką cerę, że muszę coś nałożyć nawilżające bo bym zadrapała :(
Tylko teraz gorzej bo pewnych ziół się nie powinno a mój ulubiony jest właśnie z naparem ziołowym wiec dla bezpieczeństwa zrezygnowałam :)

Dzień dobry.
Piękny dzień dzisiaj. Niech słońce świeci bo wtedy moje maliny pięknie się czerwienią :)
Wczoraj zrobiłam 7 słoików soku z aronii na zimę. Jeszcze malinowy ale czekam na owoce.
Póki co wczoraj zebraliśmy słoneczniki.

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
A ja wczoraj kladlam buraczki na zimę. 20 słoików 0,5 mi wyszło :)
 
reklama
Hej, ha dziś od rana na nogach, bylam na badaniach 170 zł poszło:) a teraz czas pomyśleć co na obiad. Macie jakieś pyszności w planach?
Dzisiaj jestem u mamusi i u nas kapusniak :)
A ja wczoraj kladlam buraczki na zimę. 20 słoików 0,5 mi wyszło :)
Ja się jeszcze nie zabrałam za przetwory w tym roku a trzeba zrobić ogórki, buraczki, paprykę i sałatkę.

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja pierwsza ciąże smarowałam Palmersem 2 razy dziennie . Do 9 miesiąca byłam zachwycona ze tak super pomaga bo ani jednego rozstepu . Jak mnie wysypało w rozstępach 2 tyg przed porodem to byłam załamana . Wiec jednak te balsamy to pic na wodę chyba . Z tym ze ja przytyłam 30 kg i miałam ogromny brzuch , wszyscy myśleli ze bliźniaki a karim jak sie urodził miał 3 ,080 kg :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
U mnie dzisiaj pomidorowa z makaronem pełnoziarnistym. :)
Aaaa....pomidorowa....mniam!!!!! U mnie dzisiaj gołąbki.

f2w33e3k96ygyz81.png
 
reklama
Do góry