reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamusie 2017

reklama
Ostatnio stosowałam mustele- bardzo ok. Teraz szukam jakichś naturalnych eko specyfików ale nic nie widzę :-( skóra sucha nie mam siły sie cała balsamowac myślałam o emolium do kąpieli. Próbowała któraś z Was? Ps. Wiem ze to fuj i ropa ale nic lepszego do głowy mi nie przychodzi.
 
Cześć dziewczyny od niedawna czytam forum ale dopiero teraz mam odwagę napisać.... mam do Was pytanie. Kiedy teraz dostanę @. Oto moja historia. Ostatnia miesiączka była 20 czerwca. 14 lipca coś mi mówiło że się udało i poszłam zrobić betę. Wynik 10. Od 16 lipca zaczęłam plamić. A od 18 lipca dostałam luteinę dop. 25 lipca trafiłam do szpitala i wynik bety 0,100 od razu kazali odstawić luteinę i tak zrobiłam. Od 25 do 30 krwawienie. Kurcze nie mam kogo zapytać, może któraś z Was miała podobna sytuację. Pomożecie?
 
Cześć dziewczyny od niedawna czytam forum ale dopiero teraz mam odwagę napisać.... mam do Was pytanie. Kiedy teraz dostanę @. Oto moja historia. Ostatnia miesiączka była 20 czerwca. 14 lipca coś mi mówiło że się udało i poszłam zrobić betę. Wynik 10. Od 16 lipca zaczęłam plamić. A od 18 lipca dostałam luteinę dop. 25 lipca trafiłam do szpitala i wynik bety 0,100 od razu kazali odstawić luteinę i tak zrobiłam. Od 25 do 30 krwawienie. Kurcze nie mam kogo zapytać, może któraś z Was miała podobna sytuację. Pomożecie?
Niestety nie moge pomoc;(

Napisane na PAP5451DUO w aplikacji Forum BabyBoom
 
noo mnie powoli też już jeansy cisną... ale ja też uwielbiam spodnie dresowe, zwłaszcza te z opuszczonym stanem i krokiem więc tam mi się spokojnie brzuch zmieści :D a myślałyście nad kolorami w pokoiku? bo ja jeden będę przerabiać na dzidziusiowy i tak właśnie myślę o szarości z różem/niebieskim. Tylko chłop marudzi że to smutne będzie i oziębłe ;)

my we wrześniu przemalujemy sypialnię na jasno szary kolor ale jedna ściana będzie miętowa, do tego mamy meble wenge i zanim zrobimy pokoik dziecku będzie z nami mieszkać w sypialny, myślę że na pewno do około roku, a potem pokoik miętowy niezależnie czy chłopczyk czy dziewczynka, za to akcent chłopięcy zrobię mebelkami sosnowymi lub dla dziewczynki białymi.
 
W sumie nie myslalam,ale mysle ze do 200 zl jakos moze bym cos fajnego kupila co sie przyda.

f2w33e3k96ygyz81.png
Lila jednego razu dostała od nas kolejkę Lego duplo i bawi się nią do dzisiaj. Można dokupić tory i inne zestawy.
Link do: KLOCKI LEGO 10507 MÓJ PIERWSZY POCIĄG KOLEJKA
Nasz zestaw wygląda tak:
1d2c563294649521593a30bb32ffa7bc.jpg
 
reklama
Do góry