reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamusie 2017

Co do cery to przy moim Hashimoto zawsze miałam problem z mega sucha skóra - skorupa na nogach i uczucie pękającej skory na plecach. Żadne specyfiki nie dawały rady, dopiero przejście na dietę bez mleka wyeliminowało ten problem, do tego SVR niebieski i teraz jest ok. Wyprysków nigdy nie miałam, tyle co przed okresem jeden syfek wyskakiwał i zawsze dla mnie to był znak, że w tym cyklu znowu się nie udało.
 
reklama
A ja polecam picie oleju lnianego na włosy, cerę i paznokcie. Zawiera dużo DHA, więc i dla dziecka dobre. :)
krainka01 Spoko, nie ma problemu. ;) Tutaj nie widać intonacji naszego głosu, mimiki twarzy i czasem można coś odebrać jako złośliwość, a nie radę. ;)
BTW ja nie jestem zwolenniczką konsultowania wyników w necie, na forum i porównywania z innymi, bo każdy przypadek jest inny i można niepotrzebnie najeść się ogromnego stresu. Najlepiej z lekarzem o wynikach, on powinien wyjaśnić... :)
 
Ja w sumie trądziku juz nie miałam. Bardziej mecza mnie zaczerwienienia. Nawet przed okresem nie wyskakiwalo nic, a teraz w ciąży...
Skórę tez mam sucha na ciele. A na brzuchu zaczyna mnie swedziec

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja w sumie trądziku juz nie miałam. Bardziej mecza mnie zaczerwienienia. Nawet przed okresem nie wyskakiwalo nic, a teraz w ciąży...
Skórę tez mam sucha na ciele. A na brzuchu zaczyna mnie swedziec

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
Nawilżaj dobrze skórę na brzuchu, skoro Cię swędzi. Żeby Ci za szybko i za dużo rozstępów nie wyszło.

Ja już zakupiłam Mustelę i się smaruję na dzień. Na noc oliwką.
 
No podobno z tymi rozstępami nie ma reguły... :(
Aaa i nawilżaj się też porządnie od środka - wodą! :) Może ustąpi swędzenie... :)
Nie ma. Pierwsza ciąża zmasakrowala mi brzuch ;) może teraz będzie dobrze. W sumie gorzej chyba się nie da :D wody pije dużo, z tym nie mam problemów. Jaka masz oliwke? Ja używam z Hippa
A balsam Nacomi
Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja tez nigdy pryszczy nie miałam. A teraz całe czoło. Wlosy mocne i grube, a teraz mi lecą. Do tego tez mam hashi i sucha skórę a teraz to tragedia. Nic nie pomaga. Takie uroki. Ale jeszcze nie jest źle. :)
Dziewczyny w ciąży powinnyscie pić conajmniej 2l wody dziennie.
 
Nie ma. Pierwsza ciąża zmasakrowala mi brzuch ;) może teraz będzie dobrze. W sumie gorzej chyba się nie da :D wody pije dużo, z tym nie mam problemów. Jaka masz oliwke? Ja używam z Hippa
A balsam Nacomi
Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
Stosuję ten sam zestaw co w poprzedniej ciąży, czyli krem przeciw rozstępom Mustela i olejek wygładzający Nivea. Rozstępu nie miałam ani jednego, więc łudzę się, że to zasługa smarowania... :p Z drugiej strony przytyłam tylko 8 kg, więc to na pewno zapobiegło rozstępom...
nivsmow_kboi10__10.jpg

Zmieniła się butelka tego olejku, bo 4 lata temu wyglądała tak:
dc64dd650018132c4e7633f3
 
reklama
Hej, ha dziś od rana na nogach, bylam na badaniach 170 zł poszło:) a teraz czas pomyśleć co na obiad. Macie jakieś pyszności w planach?
 
Do góry