reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamusie 2017

reklama
Taka jest różnica między chłopcem i dziewczynką. Życzę powodzenia lekarzowi. [emoji23]Zobacz załącznik 767687

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
U mnie to jest bez różnicy co będzie byle było zdrowe maleństwo :)
Za miesiąc się już dowiem co tam siedzi :) ale jak narazie ogórki i brak chęci na słodkie mówia że chłopak ale tym się nie sugeruje.
 
Ja slyszalam że juz w okolicach 14 tyg jest szansa zeby poznać płeć jesli dziecko ułoży sie w sprzyjający sposób. A 16 tydzien to juz na spokojnie mozna rozroznic no chyba ze dziecko " jest wstydliwe" i nie pokaże.
 
U mnie dopiero w 20 tygodniu zaczęli podejrzewać że dziewczynka ale żaden lekarz nie chciał se ręki uciąć za to :-D dopiero w 30 tyg niunia nóżki rozszerzyła ;-)
 
Na tym etapie często są chłopcy, więc spokojnie jeszcze, bo może wyjść z tego dziewczynka. [emoji4]
Najważniejsze, że wszystko w porządku. [emoji4]


A mi się dzisiaj śniło, że obok Lili leżała dziewczynka. Gdy byłam z Lilą w ciąży ciągle śnili mi się chłopcy. [emoji12] Ani razu nie śniła mi się dziewczynka! Ciekawe czy będzie chłopiec... Za jakiś czas wrócę do tego posta... [emoji4][emoji4][emoji4]


Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
A mi cala noc się dzisiaj snilo,ze dziewczynkę urodzilam[emoji3] mowia ze sny sprawdzaja sie odwrotnie hehe

 
A mi śniło się wesołe miasteczko [emoji4] zjezdzalam szybka kolejka w dół [emoji4]
Dzień dobry Dziewczynki.... wstałam dopiero bo Pragę musiałam odespac.... dużo chodziliśmy aż mnie stopy bolą [emoji6] Ale warto było
1471246602737.jpg


Napisane na SM-G530FZ w aplikacji Forum BabyBoom
 

Załączniki

  • 1471246602737.jpg
    1471246602737.jpg
    100,3 KB · Wyświetleń: 222
Zazdroszczę tej Pragi. My na razie siedzimy na tylku. Czekam az sie krwiak wchlonie i bede miala wiecej sil to jakos aktywniej bede spedzac czas
 
reklama
My juz tez szara rzeczywistość :) wróciliśmy do domu po urlopie ... Ale w przyszłym roku chyba jedziemy za granice , jest przełamie mój strach przed terrorystami. Wczasy w Polsce droższe iż za granica. A pogoda taka sobie ... Na plazy byliśmy raz i to kapać sie nie szlo bo za zimno .


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry