reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamusie 2017

reklama
Ja prywatnie . Co 3 tyg usg plus dodatkowo prenatalne 3 razy w ciazy . Nie wyobrażam sobie inaczej . Gdybym miała 3 usg w ciazy umarłabym ze strachu . Warto sprawdzać bo duzo chorób można wykryć , lub wyleczyć .


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja NFZ ale podejrzewam,że i tak że ze 3 razy wybiorę się prywatnie w czasie całej ciąży żeby zwyczajnie poznać opinię innego lekarza [emoji4]

Napisane na HTC Desire 626 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tak, mieszkam w Anglii tutaj nie ma święta. A chodzę prywatnie do Polaka.
U mnie wszystko w najlepszym porządku. Lekarz nawet stwierdził że może być chłopak bo coś tam wystaje [emoji12] zrobił nawet 4d i wszystko dobrze. Najgorsze za nami [emoji4] przez mdłości i wymioty schudłam 6 kg. Zobacz załącznik 767619
Zobacz załącznik 767620
Na tym etapie często są chłopcy, więc spokojnie jeszcze, bo może wyjść z tego dziewczynka. [emoji4]
Najważniejsze, że wszystko w porządku. [emoji4]


A mi się dzisiaj śniło, że obok Lili leżała dziewczynka. Gdy byłam z Lilą w ciąży ciągle śnili mi się chłopcy. [emoji12] Ani razu nie śniła mi się dziewczynka! Ciekawe czy będzie chłopiec... Za jakiś czas wrócę do tego posta... [emoji4][emoji4][emoji4]


Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
 
Na tym etapie często są chłopcy, więc spokojnie jeszcze, bo może wyjść z tego dziewczynka. [emoji4]
Najważniejsze, że wszystko w porządku. [emoji4]


A mi się dzisiaj śniło, że obok Lili leżała dziewczynka. Gdy byłam z Lilą w ciąży ciągle śnili mi się chłopcy. [emoji12] Ani razu nie śniła mi się dziewczynka! Ciekawe czy będzie chłopiec... Za jakiś czas wrócę do tego posta... [emoji4][emoji4][emoji4]


Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
Znajomej z pracy w tym samym tygodniu przepowiedzial chłopca ten sam lekarz i został chłopcem. [emoji12]
Czas pokaże kto się tam kryje
 
Znajomej z pracy w tym samym tygodniu przepowiedzial chłopca ten sam lekarz i został chłopcem. [emoji12]
Czas pokaże kto się tam kryje
No tak, miał farta. Łechtaczka u dziewczynki jest na tym etapie przerośnięta, więc lekarz może strzelać. Ma 50% szans w końcu.[emoji16]

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
 
U mojej koleżanki lekarz tez powiedział ze chłopiec i sie sprawdziło . Miała ewidentne zdjęcie , nie było mowy o pomyłce u niej :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Do brzucha zajrzał i strzelił fotę? [emoji23][emoji23][emoji23]
Moja koleżanka też miała zdjęcie. Jakież było jej zdziwienie, gdy na połówkowym wyszła Julka, a nie Julek. [emoji16]

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Taka jest różnica między chłopcem i dziewczynką. Życzę powodzenia lekarzowi. [emoji23]
uploadfromtaptalk1471209216566.jpg


Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
 

Załączniki

  • uploadfromtaptalk1471209216566.jpg
    uploadfromtaptalk1471209216566.jpg
    57,9 KB · Wyświetleń: 255
Do góry