reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcowe mamusie 2017

Moja kolezanka opowiadała, ze pękła na samym końcu czy cos i ze mowili jej ze uda sie bez i dawali wskazowki co ma robic,ale ze ze z bólu ich nie posłuchała to nie udalo sie,ale byli dobrej mysli. Wiec zobaczymy wszystkie jak z nami będzie [emoji3]

f2w3rjjgqcxmp5c7.png
 
reklama
Czesc dziewczyny, czy moge do Was dolaczyc? Termin mam na 3 marca. Jestem po 3 poronieniach, mam synka 15mcy. Teraz ciaza zagrozona tez od poczatku-byly blizniaki, zostalo jedno malenstwo i kilka krwiakow. Jestem na luteinie, duphastonie, acardzie i clexane i mam nadz, ze teraz bedzie juz dobrze:) prenatalne mam 25.08. I juz nie moge sie doczekac;) w poprzedniej ciazy tez mialam cukrzyce, jeszcze testu nie robilam ale pewnie gin zleci na nast wizycie.
 
Czesc Dziewczynki. Od rana nie miałam kiedy zajzec na forum wchodze teraz i już tyle nowych postów. I sa nowe marcowki [emoji4] super [emoji4] witam serdecznie.
Zaraz uciekam pakować ciuchy i jutro z rana Praga [emoji4] dziękuję za linki z noclegami....
Lecę pochwalić się na wyprawkowe szaleństwo co kupilam[emoji4]

Napisane na SM-G530FZ w aplikacji Forum BabyBoom
 
Czesc Dziewczynki. Od rana nie miałam kiedy zajzec na forum wchodze teraz i już tyle nowych postów. I sa nowe marcowki [emoji4] super [emoji4] witam serdecznie.
Zaraz uciekam pakować ciuchy i jutro z rana Praga [emoji4] dziękuję za linki z noclegami....
Lecę pochwalić się na wyprawkowe szaleństwo co kupilam[emoji4]

Napisane na SM-G530FZ w aplikacji Forum BabyBoom
Udanego wyjazdu!;)

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Verna witaj :) mama_NS - moja też. i też mnie wszystko przeraża :p
Narazie trzymam sie tego,ze slyszalam dzisiaj pierwszy raz serduszko!!!!!!!! I bylo wspaniale i ze wszystko bedzie cudownie, a panikowac zaczne blizej porodu hehe jakos bedzie dzidzia musiala wyjsc, ale nie mysle o szczegolach, bo bede 9 miesiecy panikowac [emoji23]

f2w3rjjgqcxmp5c7.png
 
reklama
Mama_ns - do mnie nadal połowa nie dociera... i prawda, im więcej czytam tym bardziej panikuję. jak jeszcze mi ktoś poopowiada to już mnie kompletnie przerażenie ogarnia
 
Do góry