reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamusie 2017

reklama
Madziek udanego wyjazdu:) ja mialam cc i z perspektywy to sie ciesze, ze nie rodzilam naturalnie. Chociaz za sciana lezala dziewczyna, ktorej porod trwal 10(!)minut :) normalnie ekspres:) i zaraz po dzwonila do kolezanki sie pochwalic ze juz po wszystkim;)
 
Hum...a jaki wynik cukru na czczo powinien skłonić do zrobienia tego obciążenia glukozą?
Wiesz co... norma na czczo to max 99. Przy teście 75g po 1h max 180, a po 2h max 140. Umnie było podejrzenie już ze względu na cukrzycę poprzedniej ciąży.
A jak się czujesz? Ja np. czuję modne spadki cukru, więc wiedziałam, że już teraz jest cukrzyca...
Masz w rodzinie cukrzyków? Może ktoś w rodzinie też miał cukrzycę ciężarnych?

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
 
Mama_ns - do mnie nadal połowa nie dociera... i prawda, im więcej czytam tym bardziej panikuję. jak jeszcze mi ktoś poopowiada to już mnie kompletnie przerażenie ogarnia
Dlatego ja oglądam łóżeczka,wózki w których jestem zakochana i kminie czy moje piesy tam usiedza w koszyku pod dzidziusiem [emoji23]
Oglądam tyle cudownych rzeczy,a musi byc wszystko w neutralnych kolorkach zeby pasowało i do chlopca i dziewczynki [emoji3]juz bym sie na zakupy wybrala,ale zdecydowanie nie jeszcze.
Tylko tu sie naczytalam,dziewczyny mnie uswiadomily bardziej i sprowadzily na ziemię [emoji23]

f2w3rjjgqcxmp5c7.png
 
Gratuluję serduszka!
Ja póki co nie myślę o porodzie. Mój pierwszy poród to 2w1 bo po 7 godzinach reguralnych skurczu co 3-5 min skończyło się CC. :) tym razem chciałabym chyba SN ale jak będzie to się ojarze za parę miesięcy :)

Ps. Czy ty jesteś z NS??

 
Ja byłam nacinana i bardzo szybko mi się zagoilo. Koleżanka która popekala gola się dłużej dlatego pozwolę się w razie czego naciąc drugi raz :)



Dostałam Dolargan. Nie wiem czy pomogło na ból... zasypialam po tym na stojąco i przycpana strasznie byłam. Drugi raz chyba jednak bym nie chciała.




Witaj :)

Byłam rano w laboratorium. Jestem lżejsza o 150 zł ;) został mi jeszcze posiew moczu i cytologia ale ta ostatnia należy mi się z programu NFZ. Musze tylko do szpitala sobie podjechać.
Poza tym z zaleceń ogólnych musze zacząć trzymać dietę watrobowa ze względu na cholestaze w poprzedniej ciąży.
Anik a co to jest cholestaza,to jakiś kłopot z wątrobą? I czym CI się objawiała?
 
reklama
Haha na bank jest więcej NS !!! [emoji23][emoji23][emoji23] teraz tak sobie pomyślałam [emoji13][emoji13][emoji13]
ale pierwsze co mi na myśl przyszło to Nowa Sól :)

No to ja inne[emoji12]
I na forum moje okolice jakos milcza, bo próbowałam sie cos dowiedzieć [emoji16] od koleżanek bede dopiero mogla wszystko wyciagac jak sie ujawnie z ciaza hehe

f2w3rjjgqcxmp5c7.png
 
Do góry