reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamusie 2017

reklama
No to ja inne[emoji12]
I na forum moje okolice jakos milcza, bo próbowałam sie cos dowiedzieć [emoji16] od koleżanek bede dopiero mogla wszystko wyciagac jak sie ujawnie z ciaza hehe

f2w3rjjgqcxmp5c7.png
Haha [emoji23][emoji23] wiadomo póki co cicho sza! U mnie też jeszcze żadna z koleżanek nie wie :)


Verna ja nie jestem z nowej soli :) ale blisko mam :)
Mama2raz a Ty jesteś z Nowej Soli? ;)



 
Czesc dziewczyny, czy moge do Was dolaczyc? Termin mam na 3 marca. Jestem po 3 poronieniach, mam synka 15mcy. Teraz ciaza zagrozona tez od poczatku-byly blizniaki, zostalo jedno malenstwo i kilka krwiakow. Jestem na luteinie, duphastonie, acardzie i clexane i mam nadz, ze teraz bedzie juz dobrze:) prenatalne mam 25.08. I juz nie moge sie doczekac;) w poprzedniej ciazy tez mialam cukrzyce, jeszcze testu nie robilam ale pewnie gin zleci na nast wizycie.

Witaj :) trzymam kciuki, wszystko będzie dobrze!

Anik a co to jest cholestaza,to jakiś kłopot z wątrobą? I czym CI się objawiała?

Objawia się swędzeniem najpierw dłoni i stóp (od tego się zaczyna) a potem idzie coraz wyżej. W pewnym momencie swędzi całe ciało. Poza tym podnoszą się parametry watrobowe.
W pierwszej ciąży pojawiła się pod koniec i wyniki nie zdążyły bardzo podskoczyc. Dlatego teraz zapobiegamy.
Poza tym biorę Acard ze względu na wystąpienie nadciśnienia tez w pierwszej ciąży
 
Wiesz co... norma na czczo to max 99. Przy teście 75g po 1h max 180, a po 2h max 140. Umnie było podejrzenie już ze względu na cukrzycę poprzedniej ciąży.
A jak się czujesz? Ja np. czuję modne spadki cukru, więc wiedziałam, że już teraz jest cukrzyca...
Masz w rodzinie cukrzyków? Może ktoś w rodzinie też miał cukrzycę ciężarnych?

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
Moja szwagierka ma, czyli mojego męża siostra, ale czy to ma jakies znaczenie??? Kurczę, może dla świętego spokoju zrobię juz teraz to obciążenie glukozą :-/
 
reklama
Do góry