reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamusie 2017

Moja kolezanka opowiadała, ze pękła na samym końcu czy cos i ze mowili jej ze uda sie bez i dawali wskazowki co ma robic,ale ze ze z bólu ich nie posłuchała to nie udalo sie,ale byli dobrej mysli. Wiec zobaczymy wszystkie jak z nami będzie [emoji3]

f2w3rjjgqcxmp5c7.png
 
reklama
Czesc dziewczyny, czy moge do Was dolaczyc? Termin mam na 3 marca. Jestem po 3 poronieniach, mam synka 15mcy. Teraz ciaza zagrozona tez od poczatku-byly blizniaki, zostalo jedno malenstwo i kilka krwiakow. Jestem na luteinie, duphastonie, acardzie i clexane i mam nadz, ze teraz bedzie juz dobrze:) prenatalne mam 25.08. I juz nie moge sie doczekac;) w poprzedniej ciazy tez mialam cukrzyce, jeszcze testu nie robilam ale pewnie gin zleci na nast wizycie.
 
Czesc Dziewczynki. Od rana nie miałam kiedy zajzec na forum wchodze teraz i już tyle nowych postów. I sa nowe marcowki [emoji4] super [emoji4] witam serdecznie.
Zaraz uciekam pakować ciuchy i jutro z rana Praga [emoji4] dziękuję za linki z noclegami....
Lecę pochwalić się na wyprawkowe szaleństwo co kupilam[emoji4]

Napisane na SM-G530FZ w aplikacji Forum BabyBoom
 
Czesc Dziewczynki. Od rana nie miałam kiedy zajzec na forum wchodze teraz i już tyle nowych postów. I sa nowe marcowki [emoji4] super [emoji4] witam serdecznie.
Zaraz uciekam pakować ciuchy i jutro z rana Praga [emoji4] dziękuję za linki z noclegami....
Lecę pochwalić się na wyprawkowe szaleństwo co kupilam[emoji4]

Napisane na SM-G530FZ w aplikacji Forum BabyBoom
Udanego wyjazdu!;)

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Verna witaj :) mama_NS - moja też. i też mnie wszystko przeraża :p
Narazie trzymam sie tego,ze slyszalam dzisiaj pierwszy raz serduszko!!!!!!!! I bylo wspaniale i ze wszystko bedzie cudownie, a panikowac zaczne blizej porodu hehe jakos bedzie dzidzia musiala wyjsc, ale nie mysle o szczegolach, bo bede 9 miesiecy panikowac [emoji23]

f2w3rjjgqcxmp5c7.png
 
reklama
Mama_ns - do mnie nadal połowa nie dociera... i prawda, im więcej czytam tym bardziej panikuję. jak jeszcze mi ktoś poopowiada to już mnie kompletnie przerażenie ogarnia
 
Do góry