reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamusie 2017

Dziewczyny, ja jutro mam wizytę, może w końcu założą mi kartę ciazy i dadzą skierowania na badania, na szczęście znalazłam lekarza na NFZ. Nie śmiejcie się ale pierwszy raz idę do ginekologa faceta i jakoś się stresuje :-) Brzuch cały czas pobolewa... Jestem cały czas senna, wczoraj spałam od 17:00 do rana, oczywiście z przerwami na siku ;-)
 
reklama
jaką masz maść? Elidel czy Protopic? Protopic starcza na tydzień :-( pytam bo znam i używam tych dwóch.
mam syna alergika, ale on ma alergie potwierdzone w testach krwi i mojej obserwacji do tego ma AZS.
Właśnie na Twojej opini mi najbardziej zależało. My mamy rano smarować advantan a na wieczór elidel. Na ile Ci starcza ten elidel? My przez 14 dni mamy smarować codziennie później elidel tylko i to przez 7 dni a później elidel co 2 dni. I co 2 dni później już cały czas dopóki się nie pogorszy bo później od nowa tak jak pisałam. U nas pani dermatolog stwierdziła że to wyprysk dziecięcy. Jeśli chodzi o azs to powiedziała nam że powinien mieć 3 objawy z 4 a mały ma tak 1.5. Ale czytałam że ten wyprysk dziecięcy jest jakoś powiązany z AZS. Dermatolog odradzila nam wizytę u alergologa i wykonywania testów bo powinno wykonywać się od 4 lat bo w tym wieku i tak mogą wyjść ujemnie a to stres dla małego. Ale i tak Idę do alergologa bo może akurat się dowiem co go uczula. A co uczula Twojego syna?
 
Dziewczyny, ja jutro mam wizytę, może w końcu założą mi kartę ciazy i dadzą skierowania na badania, na szczęście znalazłam lekarza na NFZ. Nie śmiejcie się ale pierwszy raz idę do ginekologa faceta i jakoś się stresuje :-) Brzuch cały czas pobolewa... Jestem cały czas senna, wczoraj spałam od 17:00 do rana, oczywiście z przerwami na siku ;-)
Ja chodzę od samego początku do ginekologa faceta. Oni mają lepsze podejście do kobiety niż babki ginekolodzy.
 
Dziewczynki ja wiem ze mnożenie tematów nie jest dobre ale akurat karmienie jest kluczowe i każda z nas w rożnych momentach z informacji na ten temat bedzie korzystać... Odpalamy nowy wątek moze? Ja dołączam sie do polecenia purelanu musieli- jako jeden z niewielu jest nieszkodliwy dla malucha-nie trzeba go dokładnie przed karmieniem zmywać. Fajnie przygotowuje do samego karmienia (np na dwa tyg przed), bo to czysta lanolina.
 
Niby ok ale niektore z listy w ogole sie nie udzielaja, sorry ale nie chce takich na zamknietej grupie bo sa zupelnie nam obce
Niech sie okresla czy zamierzaja sie udzielac czy tylko nas podgladac
Wysłane z mojego HUAWEI P7-L10 przy użyciu Tapatalka

ja też tak uważam, niektóre mamy tylko wpisały się na listę i na tym koniec.

Grupa zamknięta na FB była by bardziej wiarygodna, tak samo grupa zamknięta na BB no ale ja tu nie podejmuje decyzji. Z doświadczenia wiem ze zdarzają sie trolle na takich publicznych forach, na czerwcówkach miełyśmy trolla coś okropnego ... dziewczyny jej współczuły bo ponoc umarło jej dziecko co sie potem okazało nieprawdą....

Na fb grupa jest założona, możemy zmienić jej nazwe np na Fani storczyków hahaha
 
Dziewczyny, ja jutro mam wizytę, może w końcu założą mi kartę ciazy i dadzą skierowania na badania, na szczęście znalazłam lekarza na NFZ. Nie śmiejcie się ale pierwszy raz idę do ginekologa faceta i jakoś się stresuje :-) Brzuch cały czas pobolewa... Jestem cały czas senna, wczoraj spałam od 17:00 do rana, oczywiście z przerwami na siku ;-)


Szczerze ja dopiero teraz zaczełam chodzić do ginekolog kobiety ogólnie jestem zadowolona ale jakoś facet jest chyba delikatniejszy ... zawsze chodziłam do facetów, nie ma co sie wstydzić i stresować, trzeba zamknąć oczy zęby zacisnąć i tyle :p zresztą przy porodzie tłumy obejrzą nas wzdłuż i wszeż :p
 
A dlaczego nie grupa zamknięta na BB? każda dziewczyna która chciała by dołączyć musiała by zostać zaakceptowana przez moderatorke i w takiej sytuacji raczej wiemy kto się udziela na forum a kto nie. A w grupie zamkniętej można dodać link do wojego profilu na fb który będą widziały tylko dziewczyny należace do grupy.
 
reklama
A dlaczego nie grupa zamknięta na BB? każda dziewczyna która chciała by dołączyć musiała by zostać zaakceptowana przez moderatorke i w takiej sytuacji raczej wiemy kto się udziela na forum a kto nie. A w grupie zamkniętej można dodać link do wojego profilu na fb który będą widziały tylko dziewczyny należace do grupy.

zgadzam się w 100 % :)
 
Do góry