reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamusie 2017

reklama
A taka karta identyfikacyjna grupy krwi, ktora każdy moze sobie wyrobić i nosic w portfelu, za którą sie placi okolo80 zl chyba czy więcej jak sb chcesz wyrobic samemu? Bo ja to jeszcze posiadam od nich.

f2w33e3ky6zyjqkr.png
Mam to tez, ale o to sie nie pytalam:) jak mi zrobili te dwa badania za darmo to juz nie kombinowalam;)

Napisane na PAP5451DUO w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam dziewczyny. Co do objawów to widzę że ostatnio jestem mniej zmęczona (chociaż ja nigdy w dzień nie spałam), nudności jak na razie przeszły ( obym to w złym momencie nie wypowiedziała), piersi bolą raz mniej raz bardziej, włosy jakby mniej wypadały.
Co do prawka to ja zapisalam się na kurs zaraz po skończeniu 18 lat. Zdane za 2 razem. Prawko mam już prawie 7 lat. I nie wyobrażam sobie życia bez prawka. Czy dojechać małym do lekarza, czy odwiedzić mamę czy nawet jechać zrobić zakupy. Mieszkam poza miastem a więc bez prawka jak bez ręki. Synek uwielbia jeździć samochodem i całe szczęście bo szwagierka syn od urodzenia nienawidził jeździć samochodem, płakał tak że aż się zanosił.
Co do tajności grupy to jestem za.
Wczoraj byłam wykupić receptę która zapisała dermatolog synkowi. Masc 15g 69zl. Normalnie szok. Oprócz tego druga maść i syrop ale to już tańsze. Razem 105zl. A do tego ta droga maść ma stosować przez kilka miesięcy a tubka może starczy na miesiąc a może nie. Do tego specjalne kosmetyki do kąpieli i po których nie mogę nigdzie dostać u nas w mieście. Zostanie mi zamówić przez internet i wyjdzie zapewne trochę taniej niż w aptece.
Mamusie na co uczulone są wasze dzieciaczki? Czytałam ostatnio trochę o tym co może uczulać mojego i musiałaby tyle rzeczy wyeliminować że mały to by połowy rzeczy nie mógł jeść :( normalnie jestem załamana.
 
Megi* czy jesteś marcówką 2017 ?

Już mam wszystkie wytyczne jak zrobić zamkniętą naszą grupę, czekam aż cluue doda do listy EeningStar i wyślę listę. Jak pojawi się ktoś nowy to dodamy do grupy. W czerwcówkach dziewczyny dołączały jak już były maleństwa na świecie także z czekaniem n nowe osoby można czekać i czekać.

Ide się teraz kąpać, potem z psem plsssss nie naprodukujcie znowu 1000000 stron :p :p :p

Jestem, inaczej by mnie tu nie bylo[emoji1]




Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam dziewczyny. Co do objawów to widzę że ostatnio jestem mniej zmęczona (chociaż ja nigdy w dzień nie spałam), nudności jak na razie przeszły ( obym to w złym momencie nie wypowiedziała), piersi bolą raz mniej raz bardziej, włosy jakby mniej wypadały.
Co do prawka to ja zapisalam się na kurs zaraz po skończeniu 18 lat. Zdane za 2 razem. Prawko mam już prawie 7 lat. I nie wyobrażam sobie życia bez prawka. Czy dojechać małym do lekarza, czy odwiedzić mamę czy nawet jechać zrobić zakupy. Mieszkam poza miastem a więc bez prawka jak bez ręki. Synek uwielbia jeździć samochodem i całe szczęście bo szwagierka syn od urodzenia nienawidził jeździć samochodem, płakał tak że aż się zanosił.
Co do tajności grupy to jestem za.
Wczoraj byłam wykupić receptę która zapisała dermatolog synkowi. Masc 15g 69zl. Normalnie szok. Oprócz tego druga maść i syrop ale to już tańsze. Razem 105zl. A do tego ta droga maść ma stosować przez kilka miesięcy a tubka może starczy na miesiąc a może nie. Do tego specjalne kosmetyki do kąpieli i po których nie mogę nigdzie dostać u nas w mieście. Zostanie mi zamówić przez internet i wyjdzie zapewne trochę taniej niż w aptece.
Mamusie na co uczulone są wasze dzieciaczki? Czytałam ostatnio trochę o tym co może uczulać mojego i musiałaby tyle rzeczy wyeliminować że mały to by połowy rzeczy nie mógł jeść :( normalnie jestem załamana.

A w jakim wieku masz synka? I jakie ma objawy? Pewnie pisałaś ale dopiero dołączyłam i nie czytałam wątku od początku. Sporo zmienia sie z wiekiem wiec jak maluch to jeszcze nie taki powod do zmartwień.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
A w jakim wieku masz synka? I jakie ma objawy? Pewnie pisałaś ale dopiero dołączyłam i nie czytałam wątku od początku. Sporo zmienia sie z wiekiem wiec jak maluch to jeszcze nie taki powod do zmartwień.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Mały w październiku kończy 2 lata a walczymy już od ponad roku. Do tej pory z marnym skutkiem. Mam nadzieję że teraz to pomoże. W końcu tyle kasy wydawać i na marne to chyba się zalamie. Oby drugie dziecko nie było alergikiem.
 
Do góry