reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamusie 2017

reklama
Dziewczyny pytanie techniczne - orientujecie się czy tapatalk będzie grupę obsługiwał normalnie? Ona formalnie działa jak wątek na forum tylko z ograniczonym dostępem czy inaczej jakoś?
 
Ola fasola jeszcze nic nie robiłam teraz, wtedy po ciąży mi zrobili. Za tydzień idę na kolejną wizytę może wtedy zleci mi te badania. Tzn robilam badania, ale tylko morfologie, tsh, cukier, igg p ospie, aby sprawdzic czy chorowalam. No i sto tysięcy razy badana bHCg ;).

A na karmienie piersią to polecam taki malutki kremik z musteli. Działa cuda. Reszta w ogóle nie pomagala na poczatku na te strupki itd. A tak z zascisnietymi zębami dawało radę;)


Poczekajcie z listą, bo ja się chyba nie dopisalam... ;)



Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
Mi też ten krem z Musteli pomógł, innego wg nie próbowałam ,ten był nie zastąpiony.

Strasznie mnie sen męczy popołudniu, z rana mam dużo sił , ale potem... ech ... no i o godz 20 już bym szła najchętniej spać ;) jak małe dziecko;)
 
Dziewczyny pytanie techniczne - orientujecie się czy tapatalk będzie grupę obsługiwał normalnie? Ona formalnie działa jak wątek na forum tylko z ograniczonym dostępem czy inaczej jakoś?

Ja tego nie wiem, mi tapatalk ostatnio w ogóle nie działa, nie moge sie logować i dodawać postów.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam dziewczyny. Co do objawów to widzę że ostatnio jestem mniej zmęczona (chociaż ja nigdy w dzień nie spałam), nudności jak na razie przeszły ( obym to w złym momencie nie wypowiedziała), piersi bolą raz mniej raz bardziej, włosy jakby mniej wypadały.
Co do prawka to ja zapisalam się na kurs zaraz po skończeniu 18 lat. Zdane za 2 razem. Prawko mam już prawie 7 lat. I nie wyobrażam sobie życia bez prawka. Czy dojechać małym do lekarza, czy odwiedzić mamę czy nawet jechać zrobić zakupy. Mieszkam poza miastem a więc bez prawka jak bez ręki. Synek uwielbia jeździć samochodem i całe szczęście bo szwagierka syn od urodzenia nienawidził jeździć samochodem, płakał tak że aż się zanosił.
Co do tajności grupy to jestem za.
Wczoraj byłam wykupić receptę która zapisała dermatolog synkowi. Masc 15g 69zl. Normalnie szok. Oprócz tego druga maść i syrop ale to już tańsze. Razem 105zl. A do tego ta droga maść ma stosować przez kilka miesięcy a tubka może starczy na miesiąc a może nie. Do tego specjalne kosmetyki do kąpieli i po których nie mogę nigdzie dostać u nas w mieście. Zostanie mi zamówić przez internet i wyjdzie zapewne trochę taniej niż w aptece.
Mamusie na co uczulone są wasze dzieciaczki? Czytałam ostatnio trochę o tym co może uczulać mojego i musiałaby tyle rzeczy wyeliminować że mały to by połowy rzeczy nie mógł jeść :( normalnie jestem załamana.
jaką masz maść? Elidel czy Protopic? Protopic starcza na tydzień :-( pytam bo znam i używam tych dwóch.
mam syna alergika, ale on ma alergie potwierdzone w testach krwi i mojej obserwacji do tego ma AZS.
 
Znaczy sie ze ja ????? [emoji854] to moze wyślę listę która założyliśmy na początku ? Niech dopisze sie każda brakująca mama i wtedy wyślemy.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Niby ok ale niektore z listy w ogole sie nie udzielaja, sorry ale nie chce takich na zamknietej grupie bo sa zupelnie nam obce
Niech sie okresla czy zamierzaja sie udzielac czy tylko nas podgladac
Wysłane z mojego HUAWEI P7-L10 przy użyciu Tapatalka
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry