reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamusie 2017

Ja tez szczerze wolalabym fb...tam moflybysmy sie poznac dobrze...
U mnie dzis 12 tc sie zaczal...badania prenatalne we wtorek...i strach okropny...moja druga ciaza...pierwsza z ivf...


Mi też odpowiada facebook ale pod warunkiem ze nikt poza nami nie będzie widział naszych wpisów i tego że wg tam jesteśmy. Tylko nie wiem czy tak się da. Nie lubię się tam dzielić intymnymi informacjami, zresztą nie wszyscy jeszcze wiedzą że jestem w ciązy,.
Forum zamknięte brzmi nawet lepiej , więc nie wiem czy to nie lepsze rozwiązanie. Jak ktoś nowy dojdzie może się zawsze dołączyć.[
 
reklama
Dziewczyny, ja jutro mam wizytę, może w końcu założą mi kartę ciazy i dadzą skierowania na badania, na szczęście znalazłam lekarza na NFZ. Nie śmiejcie się ale pierwszy raz idę do ginekologa faceta i jakoś się stresuje :-) Brzuch cały czas pobolewa... Jestem cały czas senna, wczoraj spałam od 17:00 do rana, oczywiście z przerwami na siku ;-)
Bylam ogólnie u 3 kobitek,ale zrazilam sie i zrecydowanie zostaje przy swoim lekarzu. Chodzę do niego juz 5 lat i jestem zadowolona,a lekarz jak lekarz. Balam sie za 1 razem,ze jak to do kolesia,ze glupio, ale po1 wizycie mi przeszlo.

f2w33e3kjbvh8uny.png
 
Mysle ze grupa zamknięta na bb to super pomysł. Fajnie tez stworzyć jakieś warunki zeby dziewczyny nowe wiedziały kiedy moga być przyjęte a nie nie niecierpliwiły sie np moze to być określona liczba wpisów na forum?
 
Ja za moment założę ta grupę tylko musze reset kompa zrobic. Na co dzien mozemy pisać tu, jeśli cos intymniejszego to tam.

Co do facetów jeszcze to raz poszłam do faceta na NFZ na najbliższy wolny termin i to był ostatni raz u niego, jakie żesz miał grube paluchy...... Pol dnia czułam ze byłam badana.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Zgadzam się z Ola.
Co do ginekologa. Od zawsze chodzę do facetów. Trafiłam kilka razy na k9biety i były straszne. Nie miłe i nie delikatne.
Chociaż mój obecny lekarz przebija wszystkich poprzednich. ;)
 
reklama
A dlaczego nie grupa zamknięta na BB? każda dziewczyna która chciała by dołączyć musiała by zostać zaakceptowana przez moderatorke i w takiej sytuacji raczej wiemy kto się udziela na forum a kto nie. A w grupie zamkniętej można dodać link do wojego profilu na fb który będą widziały tylko dziewczyny należace do grupy.
zgadzam się 100%

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry