reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcowe mamusie 2017

Czesc wszystkim ja mialam usg w 4-5 tyg i jeszcze nic nie bylo widac. W piatek mam wizyte ale chyba usg nie bedzie bo moja lekarka nie robi w gminnej przychodni
Wiec po niedzieli bede mysiala wybrac sie do Lublina na usg, szczeze to juz chciala bum wiedziec czy wszystko ok.
Piersza ciaze prowadzilam u faceta i sobie chwale, teraz musialam zmienic po przeprowadce i wypadlo na kobiete narazie nie narzekam ale zobaczymy.
Co do objawow to ciagle chodze zmeczona i czesto jest mi niedobrze. Ogolnie jestem niskocisnieniowcem a teraz w ciazy to juz wogole.
Najbardziej czekam na to usg bo chciala bym powiedziec synkowi ze nedzie mial rodzenstwo, bo tak czeka a nie chce mu robic nadzieji.
 
reklama
Dziewczyny wiem, że na ból brzucha możemy no-spe ale co na ból głowy ? Od dwoch dni boli mnie głowa, ciśnienie mam w normie ... :-(

Napisane na SM-G355HN w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
witajcie, widzę, ze zamykacie forum, bardzo prosze o dopisanie mnie do listy, bo mimo, ze nie udzielam się od jakiegoś czasu to ciągle was czytam.

Strasznie dużo nas tu i cięzko was nadrabiac, ja miałam cięzkie 2 tygodnie, mam nadzieję, ze powróce do życia i będę odzywać się częściej :)
 
Do góry